BlackBerry 10 Aplikace

Update aplikací Twitter a LinkedIn pro BlackBerry 10

Majitelé zařízení s OS BlackBerry 10 mohou v současnosti aktualizovat nativní aplikace Twitter a LinkedIn a to konkrétně na verzi 10.1.3.1. Update přináší několik novinek pro obě aplikace, které to jsou?

update-Twitter-LinkedIn-600x200

Aplikace Twitter s novou verzí přináší nejen opravy některých bugů a drobné úpravy v UI, ale dočkali jsme se také dvou novinek, Tou první je univerzální vyhledávání, které vám umožní vyhledávat obsah na Twitteru mnohem pohodlněji. Veškeré uživatele, tweety, fotografie a další výsledky nyní přehledně vidíte na jedné stránce a můžete s nimi dále pracovat. Druhou novinkou je pak nový způsob aktualizace obsahu, který využívá pokročilejší cachování a obsah je nyní stále aktuální bez nutnosti stále “odklikávat” nové příspěvky.

Aplikace LinkedIn doznala s novou verzí změn mnohem více. Kromě standardní optimalizace některých drobných bugů nová verze přináší také změny v uživatelském prostředí, díky kterým by měla být práce s aplikací příjemnější. Importem vašeho seznamu kontaktů na síť LinkedIn dosáhnete rychlejšího nalezení vašich kontaktů na samotné síti a zcela přepracované je prohlížení profilů samotných firem.

U nich si nyní můžete zobrazovat jejich popis, jak jste s firmou propojeni, novinky a aktualizace dané firmy nebo volné pracovní pozice. To vše přímo z vašeho BlackBerry. Nová je také práce se zprávami, úpravy profilu a další drobné fičurky a vylepšení.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..