BlackBerry OS

Uniklý OS BlackBerry 7.1.0.1033 pro BlackBerry Bold 9900

Po delší době se s novou verzí OS dostalo také na starší zařízení BlackBerry a to konkrétně na model BlackBerry Bold 9900. Nová verze BlackBerry OS 7.1.0.1033 unikla na internet před několika dny a vy si ji můžete již také stáhnout a to přímo z odkazu v článku nebo na stránce Downloads.

Stáhnout BlackBerry OS 7.1.0.1033 pro BlackBerry Bold 9900

Nezapomeňte si před instalací operačního systému přečíst náš podrobný návod – Upgrade BlackBerry OS

*Poznámka: Jedná se o neoficiální verzi OS a její instalace a používání je na Vaši vlastní odpovědnost. Server BlackBerryCzech nezodpovídá za případné poruchy či jakékoliv další závady způsobené požíváním či neodbornou instalací neoficiálního OS.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. Mám nainstalováno druhý den, chodí vše a skvěle, a spotřeba : po 52 hodinách
    běžného provozu 35% baterie.

  2. Instalace OS 7.1.0.1033 metodou č. 2 naprosto bez problémů. Během instalace se vše zazálohuje a následně samo vše obnoví. Nic jsem již nemusel nastavovat, doinstalovávat. Nejlepší nakonec. 7 spuštěných aplikací v oficiální verzi pro ČR / asi něco kolem 7.1.0.263/ mělo kolem 90 free MB RAM , ve verzi japonského operátora DoCoMo /923/ již 196 free MB RAM a v této leaked verzi /1033/ celých 206 free MB RAM.
    Takže ve srovnání s oficiální verzí českého operátora je zde úspora cca 116 MB RAM.
    Samozřejmě, doporučuji update nejlépe na PC, kde nikdy nic společného s RIM/Blackberry nebylo.

  3. Co to je za podivnou stranku na kterou vede odkaz ve zprave – odkaz na navod k upgradu OS? To vam nekdo hacknul?