BlackBerry OS

Uniklý OS BlackBerry 10.2.0.1761 pro BlackBerry Z10, Q10 a Q5

Máme hezký víkend, tak proč si ho nezpříjemnit novou uniklou verzí OS BlackBerry 10.2, kterou mohou instalovat uživatelů všech verzí modelu BlackBerry Z10 stejně jako uživatelé BlackBerry Q10 a BlackBerry Q5. Nová verze OS BlackBerry 10.2.0.1761 je v zásadě stejná jako předchozí úniky .1725 nebo .1743, přináší však některá drobná vylepšení jako je například odstranění problému se složkami v ActiveSync.

Detaily a odkazy ke stažení nové uniklé verze operačního systému BlackBerry 10.2.0.1761 pro BlackBerry Z10, Q10 a Q5 naleznete na diskuzním fóru BlackBerryCzech. Tam také sdílejte své postřehy s používáním nové verze OS, novinky, které najdete a stejně tak případné bugy.

Pokud budete mít s OS jakékoliv problémy – pomalé reakce telefonu, přetrvávající problémy s vyzváněním hovorů a podobně, doporučujeme provést čistou instalaci OS, tzn. neobnovovat data ze zálohy!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..