BlackBerry OS

Uniklý OS BlackBerry 10.2.0.1725 pro BlackBerry Z10, Q10 a Q5 umožňuje skrýt spodní lištu u Android aplikací

Nejnovější verze operačního systému BlackBerry 10  se nedávno dostala na internet a je k dispozici ke stažení a testování pro všechny majitele zařízení BlackBerry Z10, Q10 a Q5. Uživatelé modelu BlackBerry Z10, STL 100-1 bohužel tuto verzi instalovat nemohou. Ostatní si však mohou vyzkoušet, jaké novinky v novém OS naleznou. Jednou z nich je například možnost opět schovat lištu s tlačítkem zpět u Android aplikací. Jako majitel BlackBerry Q10 přímo jásám! :)

Detaily a odkazy ke stažení nové uniklé verze operačního systému BlackBerry 10.2.0.1725 pro BlackBerry Z10, Q10 a Q5 naleznete na diskuzním fóru BlackBerryCzech. Tam také sdílejte své postřehy s používáním nové verze OS, novinky, které najdete a stejně tak případné bugy.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

 1. Dobrý den,
  jen skromný dotaz…tedy dotazy.
  Nainstalovan poslední OS 10.2.0.1725 na Q10 a zmiňované funkce nejsou stejně dostupné. Konkretně mám na mysli: skrývání lišty v Android aplikacích, zrychlená volba z klávesnice…….

  1. Lištu skryješ tak, že gestem z horního rámečku otevřeš nabídku, kde Ti to nabídne skrytí. Rychlá volba jede jen v aplikaci telefonu. V některé z dřívějších verzí to šlo i z homescreen, takže se to snad zase objeví u ofiko verze.

   1. Tak skutečně lišta jde skrýt, ale ta rychlá volba nešla ani v aplikaci telefon. Při podržení tlačítka na SW klávesnici se nic nestalo, ale při kombinaci přepnutí na SW klávesnici a následné provedení rychlé volby z HW klávesnice………………ejhle zdařilo se.
    Děkuji za info :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..