BlackBerry OS

Uniklý OS BlackBerry 10.2.0.1323 pro BlackBerry Q5, Q10 a Z10

Před pár dny na internet unikla nová verze operačního systému BlackBerry 10 a to sice verze 10.2.0.1323. Novou uniklou verzi OS BlackBerry 10.2.0.1323 mohou instalovat uživatelé zařízení BlackBerry Q10, BlackBerry Q5 a BlackBerry Z10 – bohužel vyjma modelu STL 100-1.

Podle prvních ohlasů se zdá, že se opět jedná o velice povedený leak a že není třeba se obávat žádných problémů. Naopak velice pozitivně je u této verze OS hodnocena výdrž baterie. Pokud máte chuť vyzkoušet si novou verzi OS na svém BlackBerry, stahujte z odkazů níže verzi pro váš přístroj:

Z odkazu výše si stáhněte instalátor pro váš model BlackBerry. Návod na přehrání OS u BB10 zařízení je velice snadný. Potřebujete počítač s operačním systémem Windows, protože instalátor je ve formátu .exe. Před instalací OS doporučujeme zazálohovat přes BlackBerry Link celý obsah telefonu, protože během instalace se telefon kompletně smaže. Následně stačí spustit stažený soubor s operačním systémem a připojit BB10 zařízení. Nic jiného dělat nemusíte. Samotná přeinstalace trvá pár minut a po dokončení můžete opět skrze BlackBerry Link obnovit svá data do telefonu.

*Poznámka: Jedná se o neoficiální verzi OS a její instalace a používání je na Vaši vlastní odpovědnost. Server BlackBerryCzech nezodpovídá za případné poruchy či jakékoliv další závady způsobené požíváním či neodbornou instalací neoficiálního OS.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..