Nezařazené

Uniklý OS BlackBerry 10.1.0.4687 pro BlackBerry Q10 a BlackBerry Z10

Co by to bylo za týden bez uniklého OS pro nové modely BlackBerry Q10 a Z10? Již si pomalu zvykáme na pravidelné úniky BlackBerry 10, dnes se na internet dostala verze 10.1.0.4687 pro všechny typy BlackBerry Q10 a pro BlackBerry Z10, ovšem pouze STL 100-2.

Odkazy ke stažení:

Z odkazu výše si stáhněte instalátor pro váš model BlackBerry. Návod na přehrání OS u BB10 zařízení je velice snadný. Potřebujete počítač s operačním systémem Windows, protože instalátor je ve formátu .exe. Před instalací OS doporučujeme zazálohovat přes BlackBerry Link celý obsah telefonu, protože během instalace se telefon kompletně smaže. Následně stačí spustit stažený soubor s operačním systémem a připojit BB10 zařízení. Samotná přeinstalace trvá pár minut a po dokončení můžete opět skrze BlackBerry Link obnovit svá data do telefonu.

*Poznámka: Jedná se o neoficiální verzi OS a její instalace a používání je na Vaši vlastní odpovědnost. Server BlackBerryCzech nezodpovídá za případné poruchy či jakékoliv další závady způsobené požíváním či neodbornou instalací neoficiálního OS.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..