BlackBerry OS

Uniklý OS 10.2.0.1743 pro BlackBerry Q10, Q5 a Z10 (včetně STL 100-1)

Nejnovější verze operačního systému BlackBerry 10  se nedávno dostala na internet a je k dispozici ke stažení a testování pro všechny majitele zařízení BlackBerry Z10, Q10 a Q5. Tentokrát se uniklý OS týká také majitelů BlackBerry Z10, verze STL 100-1, a tak si již všichni mohou vyzkoušet, jaké novinky v novém OS naleznou. Jednou z nich je například možnost opět schovat lištu s tlačítkem zpět u Android aplikací.

Detaily a odkazy ke stažení nové uniklé verze operačního systému BlackBerry 10.2.0.1743 pro BlackBerry Z10, Q10 a Q5 naleznete na diskuzním fóru BlackBerryCzech. Tam také sdílejte své postřehy s používáním nové verze OS, novinky, které najdete a stejně tak případné bugy.

Pokud budete mít s OS jakékoliv problémy – pomalé reakce telefonu, přetrvávající problémy s vyzváněním hovorů a podobně, doporučujeme provést čistou instalaci OS, tzn. neobnovovat data ze zálohy!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..