BlackBerry 10, BlackBerry Playbook

Uniklá verze BlackBerry Link 1.2 přináší nový vzhled a ovládání

BBLink-1.2-screen

Software pro správu telefonů s OS BlackBerry 10 přes počítač, BlackBerry Link, se od začátku potýkal s jistou uživatelskou nepřívětivostí. Ačkoliv jeho funkčnost byla naprosto v pořádku, ovládání se rozhodně nedalo označit za intuitivní. V BlackBerry si toho evidentně všimli, a proto začali pracovat na nové verzi 1.2, která uživatelské prostředí v mnohém zlepšuje.

Karty jednotlivých zařízení nyní již nejsou ve spodní části, ale vidíte je přehledně pod sebou v levém sloupci programu. Stejně tak jsou viditelné jednotlivé možnosti u zařízení, které dříve byly skryté a těžko jste je občas hledali. Jsme rádi, že BlackBerry neúnavně pracuje na vylepšování jak samotného OS BlackBerry 10, tak i softwaru BlackBerry Link pro počítače.

Mějte na paměti, že se jedná o uniklou verzi BlackBerry Link 1.2, a tak se mohou vyskytnout bugy a problémy. Osobně jsem však zatím žádné nezaznamenal a fungovalo zálohování a obnova dat, stejně jako synchronizace s Outlookem. Naopak podle informací nabízí nová verze BlackBerry Link 1.2 rychlejší a snadnější zálohování a obnova dat a opravy bugů s bezdrátovým přístupem z telefonu a přihlášením BB ID. Jediný viditelný problém je tak český překlad, který je v současnosti tak nějak poloviční.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.