Přístroje & Příslušenství

Uniklá fotografie BlackBerry 10 R-Series. Chystá se návrat řady Curve?

Ačkoliv na začátku roku se rozkřiklo, že BlackBerry tento rok neplánuje žádné zařízené s operačním systémem BlackBerry 10, které by spadalo do střední nebo nižší střední třídy, přesto spousta uživatelů doufá, že na trhu objeví nějaká ta desítková ostružina za lidový peníz. Na nové uniklé fotografii můžeme vidět BlackBerry 10 R-Series, které by právě tímto modelem mělo být. Chystá se nástupce řady Curve?

BlackBerry-R-Series-620x200

Modely BlackBerry Curve se mezi BlackBerry uživateli těší celosvětově obrovské oblibě. Přeci jen zajímavě vybavené zařízení s operačním systémem, kvalitní konstrukcí a hardwarovou klávesnicí za slušné peníze, to už dnes rozhodně na každém rohu nenajdete. Fakticky od představení BlackBerry 10 se tak spekulovalo, jak to vlastně bude s řadou Curve a zda bude mít pokračovatele také s operačním systémem BlackBerry 10.

bb10-R-series

Na začátku roku se objevily informace, že BlackBerry žádný takový model nechystá. Tedy alespoň ne letos. Přesto však již unikly snímky údajného BlackBerry R-Series, které by mělo být právě tím levnějším zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Klávesnice s jasně oddělenými klávesami s typickým profilem evokuje zmiňovanou řadu Curve, což by zvěsti jenom potvrdilo. Bohužel však nejsou známy žádné informace týkající se výbavy a podobně.

Jak by se vám líbilo takové zařízení? Osobně mi připomíná například HTC ChaCha, které jsem testoval, ale to se mi nelíbilo kvůli “zlomenému” designu. Pokud bude BlackBerry 10 R-Series klasická “tyčinka”, jistě bude mezi dnešními zařízeními střední třídy jasně vyčnívat.

Zdroj: BBOS

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. Je fajn,že Thorsten asi přehodnotil svá slova o zatím výhradně dražších zařízeních,a naváže na Curve řadu…..levnějších kvalitních messengerů není obvzvláště teď dost,tedy pokud je toto R-ko skutečně plánováno. Telefonek pro manželku jak vyšitý…..:-)

    1. Tak to nemůžeš brát. Je to buh ví jakej před-produkční prototyp. Nejspíš ještě nemaj rozhodnutej ani finální deisgn a elektronika je pájená z půlky ručně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..