BlackBerry 10, BlackBerry Playbook

Ukázka: BlackBerry Bridge dokáže v PlayBooku zobrazit BlackBerry Hub

To, že tablet BlackBerry PlayBook má své nejlepší časy již za sebou bohužel už všichni víme. Pro mnoho uživatelů je to však stále neocenitelný pomocník a prakticky taková prodloužená ruka k jejich BlackBerry. Velice nás však mrzí, že skvělá funkce BlackBerry Bridge je u nových zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 značně omezená pouze na sdílení internetu, dálkové ovládání a práci s BBM a SMS. Nejnovější  informace však ukazují, že se možná chystá významný update!

PlayBook-BB-Hub-screen-1 PlayBook-BB-Hub-screen-2 PlayBook-BB-Hub-screen-3

Jak si můžete na snímcích výše všimnout, podařilo se nám přímo v BlackBerry PlayBook otevřít náhled samotného BlackBerry Hub skrze propojení PlayBooku s BlackBerry 10 zařízením pomocí standardního BlackBerry Bridge. Ačkoliv v tuto chvíli tato funkce není běžně dostupná, tak je to velice zajímavá informace. Je zde totiž reálná šance, že se v některém z dalších updatů dočkáme právě plnohodnotného fungování BlackBerry Bridge mezi PlayBookem a BB10!

Na serveru BerryFlow se objevil návod, jak si na PlayBooku BlackBerry Hub zobrazit. Po připojení BB10 k PlayBooku pomocí BlackBerry Bridge stačí otevřít BBM a kliknout v něm na jakoukoliv emailovou adresu, kterou napíšete do chatu. Po kliknutí se otevře aplikace Messages, která obsahuje samotná BlackBerry Hub s náhledy emailových schránek a podobně. Jedná se však čistě o ukázku toho, že tam tato funkce je, protože se neukáže obsah složek ani nejde odeslat email. Zajímavé však je, že samotný koncept se v telefonu v BlackBerry Hub ukáže.

Komunikace na úrovni BlackBerry Hub – BlackBerry Bridge – BlackBerry PlayBook je tedy skutečně funkční a nyní nám tedy nezbývá než doufat, že BlackBerry se s touto funkcí vytasí v některém z updatů aplikace BlackBerry Bridge a uživatelé tabletu BlackBerry PlayBook jej budou moci plnohodnotně používat také s BB10 zařízením.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..