BlackBerry 10, Novinky

Tonight it’s the night! Do představení BlackBerry 10 zbývají poslední hodiny!

Dnešek je dnem, na který čekal prakticky celý ostružinový svět. Do představení nových zařízení s OS BlackBerry 10 zbývají poslední desítky minut. Sledujte společně s námi živý online přenos z tiskové konference v New Yorku, která začíná v 16:00 hod našeho času.

Přesně v 16:00 hod to vše vypukne. Po celém světě, konkrétně v New Yorku, Torontu, Dubaji, Londýně, Paříži, Tokiu a Johannesburgu, přesně v tuto hodinu započne oficiální představení nových zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 a také samotné uvedená platformy BlackBerry 10 na trh.

Již nyní můžeme s jistotou říct, že se dočkáme představení dvojice nových modelů s OS BlackBerry 10, nicméně čekají na nás také další zajímavé novinky. RIM ukáže mnoho funkcí nového OS, které se mu doposud dařilo tajit a my si dnes budeme moci konečně podrobně prohlédnout, na čem RIM vlastně tak dlouho a usilovně pracoval.

Živý přenos s konference v New Yorku můžete sledovat přímo zde http://www1.rim.com/newsroom.html. My ho rozhodně sledovat budeme a budeme se snažit vám co nejdříve zprostředkovat veškeré důležité novinky. Dnes by navíc měl být uvolněn nový update pro vývojářské zařízení BlackBerry 10 Dev Alpha, ve kterém by měly být již veškeré funkce nového OS dostupné a u toho samozřejmě nemůžeme chybět. Sledujte BlackBerryCzech…

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Normálně jsem při představování pohonil. Je to lepší než porno a musím říct, že se na to těším víc, než na Lego k vánocům! Podle mě skvělá práce.

    1. Tak tak,pohonil jsem taky,hlavně nad Q10,u které by nebylo na škodu uvést parametry,když Z10 už je má skoro všude naplácané,skvělá práce,BB,máš ve mně věrného zákazníka,snad to takhle uvidí i spoooousta dalších lidí:-),a bylo by fajn zjistit něco o tom konstrukčním materiálu….prý to ještě nikdo nepoužil a v názvu se to nějak týká skla. Česká republika je taky v seznamu dostupnosti,teď ještě ta cena…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..