BlackBerry 10, BlackBerry Enterprise

System4u nově nabízí k řešení BlackBerry Enterprise Service 10 licence pro zařízení zdarma

S příchodem nové mobilní platformy BlackBerry 10 představila společnost BlackBerry  nástupce populárního BlackBerry Enterprise Serveru (BES). Pokud patříte mezi současné uživatele řešení BES nebo o něm do budoucna uvažujete, jistě vás potěší aktuální nabídka společnosti System4u, která nově nabízí nejen kompletní řešení BES 10, ale zároveň umožňuje získat licence pro zařízení BlackBerry 10 zcela zdarma.

Společnost System4u nyní nově nabízí Mobile Device Management řešení BlackBerry Enterprise Service 10. S příchodem BES 10 využívá výrobce všechny své dosavadní zkušenosti s podporou firemního prostředí, bezpečností dat nebo správou aplikací. Vzniká tak unikátní řešení, které zcela dokazuje, že BlackBerry je v oblasti Mobile Device Management (MDM) naprostou špičkou.

BES10-system4u-icon

BES 10 přichází se zcela novou filosofií správy zařízení a především, je multiplatformní. Díky trendu BYOD (Bring-Your-Own-Device), kdy zaměstnanci přinášejí do firmy svá vlastní výkonná mobilní zařízení, získává multiplatformní BES 10 zcela nový rozměr a firmy tak mohou pohodlně a jednotně spravovat nejenom zařízení BlackBerry, ale i Android a iOS,“ říká Ondřej Kubeček, System4u.

O řešení BlackBerry Enterprise Service 10 jsme vás již informovali v našem článku a mnozí z vás se ptali zda bude nějaké podobné řešení, jako byl původní BES Express a vůbec celkově jak to bude s náklady na řešení BES 10. Hned na začátku je třeba zmínit, že BlackBerry již nenabídne žádnou verzi BES 10 zcela zdarma, ale zároveň se také výrazně změnila licenční politika samotného produktu.

bes10_components

Nově je totiž serverová licence řešení BES 10 zcela zdarma, týká se to jak modulů BDS (BlackBerry Device Service) tak UDS (Universal Device Service). Za instalaci produktu na svůj server nic neplatíte, místo toho se licence vztahují na konkrétní zařízení. Licence na jedno zařízení vás vyjde na 99 amerických dolarů, tedy necelé dva tisíce korun. Jedná se o jednorázovou investici za každé připojené zařízení, ať už se jedná o BlackBerry, Android nebo iOS.

system4u

Společnost System4u však jako certifikovaný partner BlackBerry a člen BlackBerry Alliance nově nabízí kompletní řešení BES 10, ke kterému vám dá neomezený počet licencí zdarma. Tato nabídka platí jak pro stávající uživatele BES a BESx řešení, tak pro nově příchozí uživatele. Společnost System4u vám nabídne komplexní řešení na míru v oblasti Mobile Device Managementu od pečlivého výběru přes precizní nasazení až po následnou podporu. Výhodou řešení System4u je práce s několika partnerskými produkty, kterou řeší certifikovaní odborníci. A pokud vaše firma nedosahuje takové velikosti, aby se jí vyplatilo vlastní serverové řešení, tak může využít výhodného hostovaného MDM řešení přímo na serverech System4u.

Veškeré potřebné informace naleznete na stránkách společnosti System4u, případné dotazy můžete psát také do diskuze k tomuto příspěvku.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..