Články & Recenze

Soutěžte s BBCzech o MP3 přehrávač a slevové kupony do ShopBB

Stránka BBCzech dosáhla na Facebooku dalšho skvělého milníků a to sice překonání hranice 1300 fanoušků! Děkujeme všem čtenářům a fanouškům BBCzech a v souvislosti s tímto vyhlašujeme novou soutěž, ve které tři z vás získají drobné ceny.

Soutěžit můžete o nový elegantní Samsung MP3 přehrávač S Pebble YP-W1A, Marble White, který je díky své velikosti ideální například pro sportování, ale samozřejmě také pro běžný poslech hudby. Další výherci získají slevové kupony na nákup příslušenstvé v obchodě ShopBlackBerry. Pro zapojení do soutěže stačí odpovědět na otázku:

Kolik gramů váží společně kompletní balení nových modelů BlackBerry Q10, Z10 a Q5?

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete na emailovou adresu soutez@blackberryczech.cz a do pole předmětu napište “Soutěž – <vase-odpoved>“. Ze všech emailů budou vybráni tři výherci, kteří se nejvíce přiblíží správné odpovědi. Podle přesnosti odpovědi se umístí na třech místech, na kterých získají:

  1. místo – Samsung MP3 přehrávač S Pebble YP-W1A, Marble White
  2. místo – slevový kupon na nákup příslušenství v obchodě ShopBlackBerry ve výši 10 %
  3. místo – slevový kupon na nákup příslušenství v obchodě ShopBlackBerry ve výši 5 %

 

Přejeme hodně štěstí.

Soutěž se koná od 13.8.2013 do 20.8.2013. Výherce bude kontaktován emailem. BlackBerryCzech si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..