BlackBerry 10

Skype, Viber a další zajímavé aplikace pro BlackBerry 10 jsou již za rohem

BlackBerry se ve své poslední tiskové zprávě zmínilo o třinácti očekávaných aplikacích, které míří na zařízení s OS BlackBerry 10. Ve zprávě se hovoří o tom, že tato “třináctka” aplikací, které patří v mobilním světě mezi nejpoužívanější, na displeje vašich BlackBerry 10 zařízení dorazí v průběhu několika týdnů. Které aplikace se řítí na BlackBerry 10?

Aplikace-620x200

Uživatelé BlackBerry 10 se v následujících týdnech dočkají příchodu mnoha zajímavých aplikací, které jsou v mobilním světě jedněmi z nejrozšířenějších. Mezi aplikacemi, které v horizontu několika týdnů (hovoří se o dubnu, případně květnu) dorazí do BlackBerry World jasně vyčnívají jména jako Skype, Viber nebo eBay, ale zaujmou také další tituly.

Jsou to například CNN, The Daily Show Headlines, eMusic, Maxim, MLB at Bat, MTV News, Pageonce, PGA, Rdio a v neposlední řadě Soundhound. Je pravda, že některé z nich našinci nic neříkají a pravděpodobně je zde nevyužije, tyto aplikace jsou však velice rozšířené v jiných částech světa, kde mohou pomoci k lepším prodejům zařízení BlackBerry 10. A čím více se budou tato zařízení rozšiřovat, tím více zajímavých aplikací můžeme očekávat.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..