BlackBerry 10 Aplikace

Skype pro BlackBerry Q10 již v BlackBerry World, stáhněte si uniklou verzi Skype pro BlackBerry Z10

Skype! Skype! Skype! Po mnoha letech čekání a stovkách dotazů jestli to nejde nějak obejít se uživatelé BlackBerry konečně dočkali. BlackBerry 10 získává podporu služby Skype a záreveň s uvedením verze pro Q10 do BlackBerry World unikla také funkční verze Skype pro BlackBerry Z10. Chcete ji otestovat?

Skype-620x200

Když se dnes podíváte do BlackBerry World, tak vám hned na první stránce vyskočí obrázek Skypu a s ním informace, že Skype pro BlackBerry Z10 buide dostupný zanedlouho. Ke stažení v BlackBerry World je již verze Skype pro BlackBerry Q10 (ocení například majitelé BlackBerry Dev Alpha C), ale uživatelé BlackBerry Z10 nemusí nakonec na nic čekat. Na internet totiž unikla funkční verze aplikace Skype i pro BlackBerry Z10 a pokud máte chuť, můžete si ji ihned nainstalovat.

Stáhnout Skype pro BlakcBerry Z10

Aplikaci stáhnete ve formátu .bar. Budete ji muset ručně nainstalovat do vašeho BlackBerry, využít můžete náš návod na instalaci aplikací do BlackBerry 10. Pamatujte na to, že se nejedná o oficiální verzi aplikace Skype, takže se mohou vyskytnou nějaké drobné problémy, i když jsem zatím na žádné nenarazil. Bez problémů funguje chat i hovory a to včetně videa, takže pokud chcete Skype pro své BlackBerry Z10, určitě stahujte a testujte.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. Tak jsem to vyzkoušel na své Z10 a funguje to v pohodě akorát doufám že ta finální aplikace bude zakomponována i do blackberry hubu a to samý i pro aplikaci what’s-app

    1. A máš zapnuté vše na max (na speaker ?) automaticky je to nastavené jako na telefonování “u ucha” , testni zavolat na echo a když se uslyšíš problém je u tech co voláš .
      Ja funguji !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..