BlackBerry 10 Aplikace

Skype (Preview) pro BlackBerry Z10 ke stažení v BlackBerry World!

Komunikační platforma Skype patří vůbec k nejpoužívanějším službám svého druhu. Hovory a videohovory pomocí služby Skype využívá po celém světě desítky milionů lidí, a tak není divu, že jej používají i na svých mobilních zařízeních. Uživatelé BlackBerry byli odjakživa co se Skypu týče zcela ignorováni, s operačním systémem BlackBerry 10 se, však karta obrací. Skype je tu a můžete si ho stáhnout pro BlackBerry Z10 přímo z BlackBerry World.

Skype-620x200

Všichni majitelé BlackBerry Z10, kteří by rádi měli na svém přístroji aplikaci Skype, mohou konečně zajásat. V BlackBerry World se totiž objevila nová verze aplikace Skype s přídomkem Preview, což nám říká pouze to, že se ještě nejedná o zcela finální verzi. Podle ohlasů však aplikace funguje ještě lépe než uniklá verze, o které jsme vás informovali v našem dřívějším článku.

Aplikace Skype (Preview) je v současnosti ke stažení přímo v BlackBerry World a to pro všechna zařízení BlackBerry Z10 s operačním systémem verze 10.1. To je fakticky jediná překážka, která by nyní mohla stát mezi vámi a aplikací Skype ve vašem BlackBerry Z10. Oficiální update BlackBerry 10.1 by se měl objevit každým dnem, pokud však nechcete čekat, můžete si sami do svého BlackBerry Z10 nainstalovat poslední uniklou verzi BlackBerry 10.1 z našeho článku zde. Poté již stačí jen otevřít BlackBerry World a Skype si nainstalovat:

Pokud chcete počkat na oficiální update BlackBerry 10.1 a přesto byste chtěli mít Skype ve vašem BlackBerry Z10, stále můžete využít uniklou verzi aplikace, kterou si nainstalujete přes počítač. Detaily najdete v našem článku.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..