BlackBerry 10 Aplikace, BlackBerry Aplikace

Skvělá aplikace BlackBerry Device Switch je již dostupná pro původní modely BlackBerry

Je to již několik měsíců co jsme vás informovali o povedené aplikaci s názvem Device Switch, pomocí které mohou majitelé zařízení s operačním systémem Android a iOS pohodlně přenést ta nejdůležitější data ze svých stávajících zařízení do nových přístrojů s operačním systémem BlackBerry 10. Aplikace se těší opravdu velké oblibě, a tak není divu, že BlackBerry se rozhodlo společně s vývojáři Media Mushroom vyvinout také verzi určenou pro původní zařízení BlackBerry s operačním systémem BlackBerry OS 5, 6, 7 a 7.1.

Pomocí aplikace Device Switch můžete snadno bezdrátově přenést své kontakty, kalendář, fotografie, videa, poznámky a dokumenty ze svého starého BlackBerry do nového přístroje s operačním systémem BlackBerry 10. Zatímco u posledních modelů s operačním systémem BlackBerry OS 7 a 7.1 jste mohli využít mimo jiné také funkci “Změna zařízení” (položka v Nastavení), která přenesla data pomocí paměťové karty, u starších modelů jste byli odkázáni na samotný BlackBerry Link.

S aplikací Device Switch však BlackBerry sjednotilo způsob, jak přenášet data ze svých starých BlackBerry do nových modelů BlackBerry 10. Celý přenos data probíhá skrze šifrované připojení na Wi-Fi síti a zabere doslova maximálně několik minut – to v případě, že byste měli například hodně nahraných videoklipů apod.

Aplikaci Device Switch můžete stahovat zdarma z obchodu s aplikacemi BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Musím pochválit apl. bblink a to z dôvodu prenosu údajov zo starého bb 9300 na nové q10. Celý prenos prebehol bez priblému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..