BlackBerry 10 Aplikace

Rovio dnes vydalo novinku Angry Birds Go! Již nyní zdarma ke stažení v BlackBerry World

Jedna z velice očekávaných novinek na poli mobilních her právě dorazila do obchodů s aplikacemi napříč všemi platformami, BlackBerry nevyjímaje. Rovio rozšířilo svou legendární sérii Angry Birds o zcela nový závodní titul Angry Birds Go! a bude se snažit zaseknout drápek do milovníků arkádových závodů.

Je velice potěšující vidět, že horká novinka Angry Birds Go! se v den oficiálního vydání objevila nejen na platformách Android a iOS, ale bokem nezůstalo stát ani BlackBerry. My jsme hru hned vyzkoušeli a první dojmy byly veskrze pozitivní a zdá se, že by se mohlo jednat o slušnou porci zábavy, i když jsem si jistý, že slávy původní série Angry Birds rozhodně nedosáhne.

Již dnes můžete zcela zdarma stahovat novinku s naštvanými ptáky v hlavní roli přímo z obchodu BlackBerry World. Dostupná je však pouze pro modely BlackBerry Z10 a BlackBerry Z30, což je trochu škoda. Třeba se však v budoucnu objeví i na zařízeních řady Q.

Hru Angry Birds Go! můžete zdarma stahovat v obchodě BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..