Novinky

První epizody BlackBerry Keep Moving Project: Alicia Keys & Neil Gaiman

Ještě před samotným uvedením nových přístrojů BlackBerry 10 jsme mohli slyšet o projektu, který BlackBerry spustilo společně s mnoha významnými osobnostmi po celém světě. Nyní se můžeme společně podívat na první dvě epizody tohoto zajímavého projektu, který nese označení Keep Moving Project. V prvních dvou epizodách se nám představí zpěvačka, skladatelka a herečka Alicia Keys a populární spisovatel Neil Gaiman.

BlackBerry Keep Moving Project je projekt, který BlackBerry spustilo společně s nejrůznějšími významnými osobnostmi po celém světě, mezi kterými nalezneme například spisovatelku J. K. Rowling, zpěvačku Lady Gaga, režiséra Ridley Scotta a mnoho další. Každá z těchto osobností bude postupně ukazovat jakých úžasných věcí se jim díky BlackBerry 10 podařilo dosáhnout a tyto příběhy následně budou nejen sdílet s ostatními uživateli, ale uživatelé se budou moci do projektu sami zapojit.

BB-Keep-Moving-Project-icon

Mezi vyvolenými jsou také zpěvačka a skladatelka Alicia Keys, která v BlackBerry aktuálně zastává funkci Global Creative Director, a také populární spisovatel zaměřený na sci-fi a  fantasy Neil Gaiman a právě oni dva jsou ústředními postavami prvních dvou epizod BlackBerry Keep Moving Project.

Alicia Keys se v první epizodě Keep Moving Project zaměřuje především na své rodné město New York a ačkoliv toto nemá sice s BlackBerry 10 nic moc společného, ten skutečný plán se teprve rýsuje. Alicia totiž bude natáčet hudební video v nejrůznějších městech po celém světě a to pravděpodobně s pomocí svého BlackBerry Z10. V dokonce  nominaci nechybí ani matka všech měst – Praha. Pokud chcete podpořit aby Alicia Keys zavítala také do Prahy a natočila zde některé ze svých hudebních videí, zapojte se do projektu na stránce BlackBerry Keep Moving Project. My už jsme se zapojili… .)

Spisovatel a scénárista Neil Gaiman se do BlackBerry Keep Moving Project pustil zase trochu jiným způsobem. S pomocí BlackBerry Z10, svých čtenářů a fanoušků napsal sérii dvanácti příběhů “A Calendar of Tales” na základě podkladů, které mu dali sami fanoušci. I vy můžete stále přispět svým nápadem, protože stále chybí ilustrace knihy. Stačí navštívit BlackBerry Keep Moving Project a zapojit se.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..