BlackBerry 10

Prodeje BlackBerry Z10 předčily očekávání, BlackBerry muselo zvýšit výrobní kapacity

BlackBerry Z10 je na trhu již více než měsíc, ovšem konkrétní prodejní čísla zatím stále chybí. Thorsten Heins, CEO společnosti Blackberry, se však v rozhovoru pro španělský list Expansion trochu rozpovídal a zmínil, že BlackBerry Z10 se setkalo s velice kladným přijetím a prodeje překonaly ambiciozní očekávání kanadské společnosti.

Agentura Bloomberg přinesla informace o stoupající tendenci akcií společnosti BlackBerry a je velice pravděpodobné, že souvisí s vyjádřením CEO BlackBerry, Thorstena Heinse. Ten se nechal slyšet, že prodeje BlackBerry Z10 překonaly ambiciozní očekávání firmy a firma musela zareagovat zvýšením výrobních kapacit.

Thorsten_Heins_BB10

Dostáváme velice pozitivní reakce na BlackBerry 10 nejen z řad stávajících uživatelů BlackBerry, ale také od uživatelů přišedší z platforem Android a iOS,” řekl Thorste Heins v interview pro list Expansion. “Tato informace nás příjemně překvapila.”

Předobjednávky na BlackBerry Z10 běží v plném proudu

BlackBerry 10 se těší také oblibě mezi operátory. Po celém světě s BlackBerry spolupracuje více než dvěma sty operátory a u většiny z nich se bude BlackBerry snažit prosadit také nové modely na platformě BlackBerry 10.

Z10_black_ENG_Gen_FrontAngle

Operátoři nás velmi podporují, protože chtějí nabízet BlackBerry 10 jako alternativu k produktům Samsung a Apple a vidí, že BlackBerry skutečnou alternativou je,” svěřil se Thorsten Heins při včerejším interview.

Zatím stále čekáme na konkrétní zprávy týkajících se prodejnosti nového modelu BlackBerry Z10, nicméně čekání by mělo být pomalu u konce. V březnu by totiž měla společnost zveřejnit své výsledky za uplynulé čtvrtletí a prodejní čísla budou jistě součástí této zprávy.

Některé zprávy hovoří o tom, že prodeje BlackBerry Z10 překonávají dokonce Samsung Galaxy SIII a Apple iPhone 5, takže se už opravdu těšíme na konkrétní čísla.

 

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..