BlackBerry 10

Prodeje BlackBerry Z10 předčily očekávání, BlackBerry muselo zvýšit výrobní kapacity

Thorsten_Heins_BB10

BlackBerry Z10 je na trhu již více než měsíc, ovšem konkrétní prodejní čísla zatím stále chybí. Thorsten Heins, CEO společnosti Blackberry, se však v rozhovoru pro španělský list Expansion trochu rozpovídal a zmínil, že BlackBerry Z10 se setkalo s velice kladným přijetím a prodeje překonaly ambiciozní očekávání kanadské společnosti.

Agentura Bloomberg přinesla informace o stoupající tendenci akcií společnosti BlackBerry a je velice pravděpodobné, že souvisí s vyjádřením CEO BlackBerry, Thorstena Heinse. Ten se nechal slyšet, že prodeje BlackBerry Z10 překonaly ambiciozní očekávání firmy a firma musela zareagovat zvýšením výrobních kapacit.

Thorsten_Heins_BB10

Dostáváme velice pozitivní reakce na BlackBerry 10 nejen z řad stávajících uživatelů BlackBerry, ale také od uživatelů přišedší z platforem Android a iOS,” řekl Thorste Heins v interview pro list Expansion. “Tato informace nás příjemně překvapila.”

Předobjednávky na BlackBerry Z10 běží v plném proudu

BlackBerry 10 se těší také oblibě mezi operátory. Po celém světě s BlackBerry spolupracuje více než dvěma sty operátory a u většiny z nich se bude BlackBerry snažit prosadit také nové modely na platformě BlackBerry 10.

Z10_black_ENG_Gen_FrontAngle

Operátoři nás velmi podporují, protože chtějí nabízet BlackBerry 10 jako alternativu k produktům Samsung a Apple a vidí, že BlackBerry skutečnou alternativou je,” svěřil se Thorsten Heins při včerejším interview.

Zatím stále čekáme na konkrétní zprávy týkajících se prodejnosti nového modelu BlackBerry Z10, nicméně čekání by mělo být pomalu u konce. V březnu by totiž měla společnost zveřejnit své výsledky za uplynulé čtvrtletí a prodejní čísla budou jistě součástí této zprávy.

Některé zprávy hovoří o tom, že prodeje BlackBerry Z10 překonávají dokonce Samsung Galaxy SIII a Apple iPhone 5, takže se už opravdu těšíme na konkrétní čísla.

 

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.