Web News

(Vyhlášení) Přizpůsobte si své nové BlackBerry Z10 pomocí obalu GelaSkin a vyhrajte jeden s BBCzech

Pořídili jste si nové BlackBerry Z10 a přemýšlíte jak jej odlišit a přizpůsobit si jej k obrazu svému? Otestovali jsme velice zajímavé obaly značky GelaSkin, díky kterým si můžete z vašeho BlackBerry udělat skutečný unikát. A vy máte díky BlackBerryCzech možnost jeden z těchto obalů vyhrát.

GelaSkin-620x200

Sto lidí, sto chutí. Každému se zkrátka líbí něco jiného a nikdy se se nestane, aby se jeden produkt líbil úplně všem. V takovém případě však na řadu přijdou nejrůznější možnosti personalizace a jednou z nejzajímavějších možností jsou obaly značky GelaSkin. Co je na GelaSkinech vlastně tak zajímavého?

GelaSkin-Z10-1 GelaSkin-Z10-2

GelaSkiny jsou speciální folie, které jsou vytvořeny přesně na míru pro širokou škálu zařízení od telefonů, přes tablety a e-čtečky až po notebooky. Díky speciální výrobní technologii se tyto folie mohou chlubit vysokou odolností a skvělou variabilitou. Nalepíte je totiž téměř na cokoliv a jelikož jsou dělané na míru pro každé zařízení zvlášť, tak vždy perfektně sednou.

GelaSkin-Z10-4 GelaSkin-Z10-3

My jsme otestovali GelaSkin pro nový model BlackBerry Z10 a musíme uznat, že výsledek je více než potěšující. GelaSkin je udělaný tak, aby zakryl fakticky celé tělo přístroje. Krytá jsou tak nejenom záda zařízení, ale také boky, horní a spodní hrana a také “bradičky” na přední straně telefonu. Celkový vzhled je příjemně celistvý a za sebe můžu říct, že to “zetku” vážně sluší. Velký plusem pak je fakt, že GelaSkin můžete pohodlně z telefonu sundat a následně jej bez problémů nalepit znovu. Díky speciální folii se totiž obal nijak nevytahá a stále si drží svůj tvar.

GelaSkin-Z10-5 GelaSkin-Z10-6

Vybrat si můžete z mnoha standardních motivů nejen pro BlackBerry Z10, ale v nabídce najdete v současnosti celkem 18 modelů BlackBerry, které můžete odlišit pomocí GelaSkinu. Najdete mezi nimi nejen novější modely jako je Z10, Bold 9900 nebo Torch 9810, ale také starší modely Curve 8300, Pearl 8100 nebo legendární model 8800. Kompletní nabídku najdete přímo na webu www.gelaskiny.cz.

My jsme si společně se značkou GelaSkin pro vás, naše čtenáře, připravili malou soutěž právě o zmiňovaný GelaSkin pro vaše zařízení dle vlastního výběru. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Kolik motivů obalů GelaSkin najdete na stránce www.gelaskiny.cz/obchod pro model BlackBerry Z10?

Odpověď na tuto otázku posílejte na adresu soutez@blackberryczech.cz  a do pole předmětu uveďte “GelaSkiny pro Z10 – <číslo>“. Soutěž začíná dnes a končí v pátek 19. dubna 2013. Vítěz bude vylosován a vyhlášen následující pondělí. Přejeme hodně štěstí.

Vyhlášení vítěze

A máme zde vyhlášení naší malé soutěže o obal značky GelaSkin, o který jste si mohli zasoutěžit minulý týden. Výhercem naší soutěže se stal Ing. Pavel Plzák a ten si tak nyní může vybrat na webu www.gelaskiny.cz obal GelaSkin dle vlastního výběru. Výherci srdečně gratulujeme a ostatním přejeme více štěstí v další soutěži, která bude již tento týden.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..