Přístroje & Příslušenství

Porsche Design P´9981 v elegantní černé barvě bude u nás dostupné 11. ledna

Velice populární zařízení Porsche Design P´9981, které je postaveno na základě BlackBerry Bold 9900, se dočkalo nové updatu. Nejedná se však o update softwarový, nýbrž hardwarový – nově je k dostání působivá černá varianta tohoto luxusního zařízení. Jaká bude dostupnost v ČR?

Porsche Design P´9981 je na trhu již celý rok a právě při prvních narozeninách na trh vchází nová verze tohoto velice úspěšného modelu. Možná si říkáte kdo by mohl dát za telefon tolik peněz, ale vězte, že Porsche Design P´9981 je ve své kategorii velice úspěšný model. Za uplynulý rok se prodalo v rámci ČR několik set kusů tohoto přístroje.

Na jednu stranu se není čemu divit. Porsche Design P´9981 nabízí velice příjemnou výbavu, která vychází z vlajkové lodi kanadského výrobce RIM, BlackBerry Bold 9900. Ve výbavě tak najdete například plnohodnotnou QWERTY klávesnici společně s VGA dotykovým displejem, 1GHz procesor, 768 MB RAM, 5Mpx fotoaparát a další. Výbav však není jedinou předností tohoto zařízení.

Porsche Design P´9981 sází především na exkluzivní design. Designové studio Porsche Design totiž vytvořilo opravdu povedený kousek, který těží z kovové konstrukce a hodnotných materiálů. Těšit se tak můžete na odolné tělo z jednoho kusu kovu, zadní kryt potažení pravou kůží a displej chráněný minerálním sklem.

Nově si však budete moci vybrat hned mezi dvěma barevnými variantami tohoto zařízení – černá a stříbrná. Zatímco stříbrná verze je v prodeji již od začátku, černá verze přichází na trh až nyní. V České republice můžete zařízení Porsche Design P´9981 zakoupit ve značkovém obchodě Porsche Design, který se nachází v Praze, v obchodním domě Kotva na Náměstí republiky. Černou variantu si v obchodě můžete prohlédnout již nyní, samotný prodej však bude zahájen až 11. ledna 2013. Cena bude obdobná jako u stříbrné varianty, tedy cca 37.000,- Kč. Více na stránkách Porsche Design Prague.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Tak jen pro pořádek. Cena je 41990,-kč a ano. 11.1. je datum kdy se bude BB prodávat, ale u nás v ČR dorazí první dodávka ve středu, či čtvrtek (16;17.1.) z Německa. Tak jen tak… :o)

      1. Dobrý den Vojto. Tak včera jsem si ho v PD vyzvedl a chtěl jsem se Vás jen zeptat. Víte náhodou jestli OS BB 10 bude dostupný i na tomto modelu? Děkuji a prima den přeji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..