Přístroje & Příslušenství

Originální Multimediální Dokovací stanice pro BlackBerry Z10 (ShopBB)

Nové modely BlackBerry s operačním systémem BlackBerry 10 jsou nejen skvělé pracovní nástroje, ale také si bez potíží poradí s multimediálním obsahem. Právě pro tyto, a nejen tyto, případy, jsou navíc modely Q10, Z10 a Z30 vybaveny standardním micro HDMI konektorem, pomocí kterého můžete pohodlně přenášet obraz z telefonu do televizoru nebo třeba projektoru. Pokud však nechcete kupovat samostatný kabel s micro HDMI konektorem (zakoupíte zde), můžete se podívat po praktické multimediální dokovací stanici pro BlackBerry Z10, která patří do rodiny originálního příslušenství přímo od BlackBerry.

Již před několika měsíci se tato originální dokovací stanice objevila na uniklých snímcích, ovšem od té doby se po ní prakticky slehla zem. Minulý týden s však zčista jasna objevila v nabídce BlackBerry a ShopBlackBerry vám jí nabízí skutečně skladem jako prakticky jediný eshop na světě.

Z10-Multimedia-Dock (7) Z10-Multimedia-Dock (6) Z10-Multimedia-Dock (8)

Originální BlackBerry multimediální dokovací stanice pro BlackBerry Z10 je ideální způsob jak sdílet multimediální obsah z vašeho zařízení a zároveň jej udržet nabitý. Nabízí plnohodnotnou kompatibilitu s vaším BlackBerry Z10 díky konektorům micro HDMI a micro USB. Na zadní straně dokovací stanice se nachází standardní HDMI konektor (klasická velikost), díky kterému můžete jednoduše vaše BlackBerry propojit přes klasický HDMI kabel s televizorem, monitorem nebo projektorem. Standardní micro USB konektor umožňuje připojení klasické nabíječky, takže zařízení bude mít stále dostatek energie.

Z10-Multimedia-Dock (1) Z10-Multimedia-Dock (2) Z10-Multimedia-Dock (4)

 

Z10-Multimedia-Dock (9) Z10-Multimedia-Dock (10) Z10-Multimedia-Dock (5)

BlackBerry Z10 je v dokovací stanici umístěno v režimu na šířku a v ideálním náklonu tak, aby bylo možné pohodlně sledovat obsah na displeji zařízení.

Klíčové vlastnosti:

  • Originální BlackBerry příslušenství
  • Vyrobeno na míru pro BlackBerry Z10
  • Možnost sdílení HD obsahu skrze HDMI konektor (standardní velikost)
  • Zařízení může být v dokovací stanici nabíjeno

Originální Multimediální Dokovací Stanici pro BlackBerry Z10 můžete zakoupit v obchodě ShopBlackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..