Nezařazené

Oficiální update na OS BlackBerry 10.2 pro BlackBerry Q5, Q10 a Z10 přijde již v říjnu

Již několik měsíců můžeme pozorovat úniky nové verze operačního systému BlackBerry 10.2 pro modely BlackBerry Z10, Q10 a Q5. Již mnoho uživatelů si mohlo na vlastní oči prohlédnout všechny novinky, které nová vrze OS přináší a mnoho jich již novou verzi OS spokojeně používá. Zanedlouho se však dostane již na všechny uživatele – BlackBerry totiž oznámilo termín oficiálního uvolnění nové vrze operačního systému BlackBerry 10.2.

Pokud patříte mezi pravidelné čtenáře serveru BlackBerryCzech, tak jste již mohli přečíst spoustu informací týkajících se nové verze operačního systému BlackBerry 10.2 a všech novinek, které přináší. Připravili jsme pro vás také 30min podrobný videopohled na nový OS BlackBerry 10.2. Novinek je opravdu spousta a OS BlackBerry 10 ušel opět obrovský kus cesty.

Zatímco mnozí z nás již provozují své BlackBerry na některé z uniklých verzí BlackBerry 10.2, společnost BlackBerry dnes oznámila, že oficiální uvolnění nového OS přijde již brzy. Update bude uvolňován postupně od poloviny října a postupně bude nabídnut pro všechny nové modely BlackBerry Z10, Q10 i Q5. Skvělé nové funkce jako je například WiFi Direct, Priority Hub, rychlé náhledy notifikací na zamčené obrazovce nebo rychlá reakce na příchozí zprávy tak majitelé získají již za měsíc.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..