BlackBerry OS

Oficiální OS: 7.1.0.862 pro BlackBerry Bold 9900

Po velké dávce novinek kolem BlackBerry 10 zde máme také něco veselého pro majitele zařízení s operačním systémem BlackBerry 7, konkrétně majitele modelu Bold 9900. Americký operátor AT&T totiž uvolnil nejnovější verzi operačního systému BlackBerry 7.1.0.862 pro BlackBerry Bold 9900. Stahujte novou verzi OS pro BlackBerry Bold 9900 z odkazu v příspěvku nebo v sekci Downloads.

oficialni-os-620x200

* podle ohlasů čtenářů BBCzech je v této verzi nefunkční samostatné nastavení barvy notifikační LED pro jednotlivé události.

Odkaz ke stažení:

Nevíte si rady s instalací nového OS? Přečtěte si náš Návod na update operačního systému BlackBerry.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

  1. Vyzkoušel jsem všechny způsoby instalace dle návodu, bohužel neúspěšně. Takže hezké, ale nefunkční. V tomto BB hodně ztrácí proti konkurenci, tam se provede upgrade zcela bez problémů a nutnosti cokoli luštit nebo řešit. Bohužel. Jinak BB fajn.

    1. Pak jste někde udělal chybu. Projeďte návod úplně od začátku a postupujte krok za krokem. Návod funguje a je vyzkoušen stovkami uživatelů a sami jsme takto přehráli další stovky zařízení.
      Přehrání OS je celkově velice snadné a není na tom nic složitého. Stáhnete do PC a nainstalujete do zařízení. Celé.

  2. Na crackberry jsem se v diskuzy dočetl,že by ze strany AT&T mělo údajně jít o přejmenování starší verze.Nelze měnit nastavení barvy not.diody,jak zde máte uvedeno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..