BlackBerry OS

Oficiální OS: 7.1.0.825 pro BlackBerry Bold 9900, Torch 9810 a Torch 9860

Německý Vodafone se nám tentokrát postaral o nejnovější dávku oficiálních verzí operačního systému BlackBerry 7.1. Majitelé modelů BlackBerry Bold 9900, BlackBerry Torch 9810 a BlackBerry Torch 9860 si nyní mohou stáhnout update OS BlackBerry 7.1.0.825 přímo z našeho článku nebo stránky Downloads.

Odkaz ke stažení:

Zdroj: BBin

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Bohužel u této verze nefunguje SIM Toolkit. Vyzkoušeno na BB 9900 a BB 9860… Takže zítra půjde tato verze pryč…

  2. Jaké jsou zkušenosti ostatních. U mne jde baterka asi do háje, protože výdrž je postupně horší a horší.
    Nějak jsem nepoznal co se mělo zlepšit nebo změnit. Nešlo by vždy k této novince buď napsat co řeší aktualizace nebo alespoň odkaz, kde by to bylo pěkně popsáno?
    Asi jsem zmlsaný z Androidu. Jednak je tam daleko více informací k jednotlivým verzím a taky mnohem aktívnější diskuze uživatelů ať už v kladném nebo záporném tónu.

  3. U Torch 9810 tato verze vysává baterku neskutečně rychle. Obsahuje zjevně i další chyby: Pokud přečtu e-maily přímo ze schránky konkrétní e-mailové adresy, zůstává stále schránka “Zprávy” integrující všechyn došlé zprávy označena *, tj. signalizuje dosud nepřečtené zprávy. Po otevření tam však již žádná nepřečtená není, protože byly přečteny již dříve. Teprve po této operaci * zmizí. Objevují se také věci dříve nevídané, např. při spuštění více aplikací, nebo delším používání bez rebootu a otočení telefonu se nezmění displej do horizontálního zobrazení – to se mi zatím s předchozími verzemi nikdy nestalo.

    Závěr: přecházím zpět na verzi 7.1.0.746, která baterku naopak šetřila ve srovnání s verzí 7.1.0.402 a nevšiml jsme si ani dalších chyb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..