Přístroje & Příslušenství

Oficiální návody a tutoriály pro BlackBerry Q10 již ke stažení

Jistě už se nemůžete dočkat, až si na vlastní kůži vyzkoušíte nové BlackBerry Q10. Aby jste si aspoň trochu zkrátili čekání, můžete třeba zatím začít studovat, co všechno si na vás BlackBerry Q10 chystá. Na oficiální stránce BlackBerry se totiž objevila kompletní dokumentace k BlackBerry Q10 a to včetně českých modifikací.

BlackBerry-Q10-620x200

Takže zasedněte k počítačům, klikněte na odkaz a začínáme. BlackBerry uvolnilo kompletní dokumentaci k novému BlackBerry Q10, takže jdeme zjišťovat na co se můžeme těšit! Veškeré dokumenty jsou na webu dokonce i v češtině, takže není problém si přečíst s předstihem všechno, co by vás mohlo na BB Q10 zajímat. Nechybí kompletní návod, ani samotná “Help” aplikace, kterou poté najdete také přímo v zařízení (Postupy – BlackBerry Q10 smartphone).

Návody se týkají BlackBerry Q10 s operačním systémem BlackBerry 10.1, takže tam třeba objevíte něco nového. Když se tak stane, podělte se s námi o vaše poznatky. A jak se vlastně na Q10 těšíte? Nezapomeňte, že www.shopblackberry.cz již spustil předobjednávky s cenou velice zajímavou.

Odkaz k nahlédnutí kompletní dokumentace BlackBerry Q10

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Pěkný den,
    Jsme majitelem Androida a používám Exchange a nikde jsem v těch návodech nenašel, jak je možno synchronizovat kontakty, kalendář a úkoly z účtu Exchange.
    Zvažuji přechod na Q10, ale potřebuji mít jistotu, že bude vše fungovat.
    Předem děkuji za odpověď.

    1. také jsem dlouho hledal nástupce za Desire Z s klávesnici a zde jsem to našel vše funguje pošta , kalendář ,kontakty, úkoly , poznámky – super . některé app je třeba překonvertovat které má android ,,dokonalé,, mapy,navigace atp.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..