BlackBerry 10

Nový OS BlackBerry 10.2 přinese možnost nastavení světlého a tmavého motivu

Jak si možná někteří z vás všimli, BlackBerry 10 nabízí rozdílné motivy pro BlackBerry Z10 a BlackBerry Q10. Zatímco majitelé BlackBerry Z10 mají například nastavení nebo kalendář s bílým pozadím, BlackBerry Q10 naopak s černým. Důvod je přitom velice snadný – BlackBerry Z10 je vybaveno IPS LCD displejem, pro který je nejméně energeticky náročné zobrazení bílé barvy. Naopak Super AMOLED u BlackBerry Q10 spotřebuje nejméně energie při zobrazování černé.

Mnoho uživatelů však volalo po tom, že by si rádi barvu motivu zvolili sami. A osobně jsem také všemi deseti pro, protože například u kalendáře na Q10 se mi mnohem více líbí bílé pozadí, i když znám v okolí spoustu lidí, kteří si naopak chválí to černé. Inu co člověk to názor, a tak je určitě dobré dát lidem na výběr. I když se jedná o takovou prkotinu, jakou je barva pozadí v kalendáři.

Tak jako tak se zdá, že jsme této možnosti skutečně dočkali. Na screenshotu ze zatím neznámé verze OS BlackBerry 10.2 si můžeme všimnout, že právě pozadí kalendáře si můžete nově vybrat sami. Zdá se, že novinek v OS BlackBerry 10.2 na nás čeká ještě mnohem a mnohem více, než jen ty, které jsme vám představili ve videu, které jsme pro vás připravili – Video: 30min podrobný pohled na nový OS BlackBerry 10.2 a novinky, které přináší.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..