Přístroje & Příslušenství

Nové Porsche Design P’9982 se ukazuje na uniklém videu

Vzpomínáte na Porsche Design P’9981, které zabalilo výbavu modelu 9900 do exkluzivního těla? Podobná situace nás čeká také v případě současného modelu BlackBerry Z10. Německá designérská společnost Porsche Design si totiž u BlackBerry opět objednala jeden z jejich smartphonů a ten čeká facelift do nového těla z hodnotných materiálů.

Prohlédněte si Porsche Design P’9982 také na kvalitních fotografiích

Připravované Porsche Design P’9982 by mělo vycházet se současného modelů Z10. Totožná by měla být kompletní výbava, rozdíl bude pouze v designu. Stejně jako u předchůdce P’9981 se bude jednat o značně extravagantní industriální design, který bude využívat hodnotných materiálů jako je kov nebo pravá kůže. Odhadovaná cena by měla být kolem $2 000 a spekuluje se o dostupnosti již na konci listopadu.

Možná si říkáte, proč Porsche Design opět sahá po BlackBerry? Důvod je zcela zřejmý – předchozí model P’9981 zaznamenal obrovský úspěch. Dokonce i v České republice se prodeje tohoto modelu počítaly na stovky kusů, což je u zařízení s cenovkou téměř 40 000,- Kč opravdu dobrý výsledek. Zopakuje nový model Porsche Design P’9982 úspěch svého předchůdce?

Zdroj: Tinthe

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Je pěkný, že dělají Porsche design, ale mohli by spíš udělat něco z nižší (levnější) třídy … dost lidí mi už říkalo, že by si BlackBerry koupili, ale že by jim stačil obyčejnější, tak do 6, max. 7 tisíc … dost lidí totiž víc peněz totiž za telefon nedá a proto berou Android nebo Windows Phone…

  2. BB chystá low end kolem 5 tis., trošku dejavu. Neměla za tu cenu být už dávno Q5? Místo toho je za 10 tis. “dostupná skutečně pro každého”.
    Btw. proč je na tomto webu skoro všechno “uniklé”? Není trošku možný to něco úplně náhodou uniklé není?

    1. Není to trošku možné, je to skoro jisté, že se v mnoha případech jedná o záměrné úniky, ale pokud to není oficiální, je to potřeba nějak rozlišit. Jedná se zkrátka o něco, co se nemělo dostat na veřejnost a pokud se to dostalo, pak se jedná o “únik” informací. Ať už se jedná o nepředstavený telefon nebo neoficiální software.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..