BlackBerry 10 Aplikace

Neoficiální port aplikace Instagram pro BlackBerry 10 ke stažení

Populární “fotomrvítko” Instagram, které bylo původně dostupné pouze na platformu iOS, se postupem času k nelibosti jablečných uživatelů dostalo také na Android. A jelikož tato aplikace ještě není dostupná pro BlackBerry 10 a neví se zda vůbec bude, parta šikovných uživatelů v Thajsku prozkoumala starší Android verze této aplikace a našli tu, která funguje také na BlackBerry 10. Pokud již vlastníte zařízení s OS BlackBerry 10, vyzkoušejte.

Android-Instagram-BB10-icon

 

Jak jsem již zmínil v perexu, jedná se o port starší verze aplikace pro Android, nicméně funkčnost samotná je naprosto bezproblémová. Fungují jak filtry, tak procházení fotografií a samozřejmě také zveřejňování nových. Ovšem mám-li být upřímný, kam se hrabe Instagram se svými efekty na nativní editor obrázků v BlackBerry 10.

Abyste mohli stáhnout aplikaci pohodlně, nahrál jsem ji na vlastní Box účet. Stahovat můžete z tohoto odkazu. Instalaci aplikace pak provedete stejně jako u PlayBooku podle tohoto návodu. Postup je naprosto totožný, zapnutí režimu vývoje najdete také v Nastavení – Zabezpečení a soukromí – Režim vývoje. Vyzkoušejte a pište nám své dojmy do diskuze pod příspěvkem.

Aktualizace 22.3.

Zdá se, že Instagramu se nelíbil přístup uživatelů BlackBerry do jejich sítě skrze tuto verzi aplikace, takže již není více funkční. Pokud jste již v aplikaci přihlášení, tak se neodhlašujte. Noví uživatelé se již nepřihlásí.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Podarilo se mi tuto verzi nainstalovat, ovsem pri snaze o prihlaseni dostavam hlasku, ze je to stara verze a neprihlasi se. Asi ji Instagram/Google odchytava :-(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..