BlackBerry 10 Aplikace

Nejlepší herní tituly pro BlackBerry 10 od studia Gameloft nyní v akci

Vývojářské studio Gameloft patří k vůbec nejlepším herním studiům na světě a podstatná část jejich tvorby se zaměřuje na mobilní přístroje. V současnosti můžete v BlackBerry World stahovat takové pecky jako The Amazing Spiderman, Asphalt 7: Heat, N.O.V.A. 3 nebo The Dark Knight Rises v akci za pohých $0.99.

Gameloft-620x200

Pokud patříte mezi ty, kteří si občas rádi zkrátí dlouhou chvíli nějakou tou hrou, tak jistě vítáte aktivitu herních společností ve vztahu k platfromě BlackBerry 10. Na zařízeních BlackBerry 10 se objevují velice zajímavé herní tituly a mezi ty nejlepší patří tituly z dílen vývojářského studia Gameloft.

Jeho nejlepší herní tituly jako je Tha Amazing Spiderman, The Dark Knight Rises, Asphalt 7: Heat, N.O.V.A. 3 nebo UNO můžete nyní zakoupit v obchodě BlackBerry World za pouhých $0.99. Pokud vás tedy cenovka některých her, které jste si chtěli vyzkoušet zatím odrazovala, tak “dvacka” je více než férová cena za spoustu zábavy, kterou jsem si užil například se Spidermanem. A nezapomeňte, že do BlackBerry 10 můžte hry instalovat také přímo přes prohlížeč v počítači, jak jsme vás infofmovali v našem dřívějším článku.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..