BlackBerry 10 Aplikace

Neatly for Twitter: alternativní Twitter klient pro BlackBerry 10 nyní ve slevě

Pokud patříte mezi uživatele sociální sítě Twitter a již vlastníte zařízení s operačním systémem BlackBerry 10, tak jste si jistě oblíbili nativního Twitter klienta. Nicméně pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje, doporučujeme vyzkoušet alternativního klienta s názvem Neatly for Twitter, který nabízí příjemné uživatelské rozhraní, zajímavé fičury a nyní je v BlackBerry World ve slevě.

Neatly-620x200

Neatly for Twitter je velice zajímavý alternativní Twitter klient pro BlackBerry 10, který se jistě mnohým zalíbí. Disponuje mnoha zajímavými vlastnostmi, které jej činí unikátním a díky kterým si rozhodně zaslouží pozornost. No a taky trochu proto, že je nyní v akci můžete jej koupit za $0.99.

Neatly-screen (1) Neatly-screen (2)

Jako první se zmíníme o uživatelském prostředí, které Neatly nabízí.  Jedná se graficky velice propracované, ale zároveň přehledné a jednoduché prostředí. Vybrat si dokonce můžete z dvou motivů – světlý a tmavý. Po spuštění aplikace a přihlášení vidíte rovnou timeline s jednotlivými příspěvky. Příjemnou vlastností je náhled obrázků, které jsou přímo v timeline. Jednotlivé příspěvky můžete přímo z timeline retweetnout, odpovědět na ně, označit je jako oblíbené nebo je skrýt a dát jim “lajk” na úrovni aplikace.

Neatly-screen (3) Neatly-screen (4)

Ve chvíli kdy vyskočíte z timeline, můžete se přesunout do některé z jiných částí Twitteru. Netaly vám nabízí kromě obrazovky se zmínkami, zprávami, seznamy nebo trendy také vlastní obrazovky. Na nich vám zobrazí například “chytře” vybrané tweety, které by vás mohly zajímat, tweety filtrované podle parametrů (tweety, media, odkazy, lokality) a také zajímavá témata, o kterých se na Twitteru právě mluví.

Neatly-screen (6) Neatly-screen (7)

Velkou výhodou Neatly je pak možnost práce s více účty a jejich snadné přepínaní. Po vysunutí nabídky z horního rámečku si můžete nejen otevřít nastavení, kde si můžete určit motiv, notifikace, zobrazení tweetů a podobně, ale také si zobrazit svůj profil a nastavit si další účet, se kterým budete pracovat.

Kromě přehledného zobrazení však zaujme ještě jedna věc. Když si totiž otevřete náhled vlastního účtu, vidíte tam zajímavé statistiky vašeho tweetování, Zajímavou formou jsou vám prezentována data o tom jak tweetujete a jaký je obsah vašich tweetů.

Fakticky jedinou nevýhodou aplikace Neatly je, že není tak integrovaná do systému jako oficiální aplikace Twitter. Z toho důvodu vám například nepřijde notifikace, když aplikace neběží na pozadí. Jinak se jedná o velice zajímavou aplikaci, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Nabízí kvalitní alternativu pro oficiální Twitter aplikaci a jelikož je nyní v akci za $0.99, nejedná se ani o žádnou závratnou investici.

Aplikaci Neatly for Twitter můžete zakoupit v obchodě BlackBerry World za $0.99

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..