BlackBerry 10 Aplikace

Nativní WhatsApp klient pro BlackBerry 10 se objeví v březnu

Dobrá zpráva pro všechny současné i budoucí majitele BlackBerry 10, kteří využívají služeb multiplatformního kecálka WhatsApp. Na sociální síti Twitter potvrdil zaměstnanec WhatsApp fakt, že tato populární aplikace se objeví na obrazovkách BlackBerry 10 již v březnu a co víc – bude se jednat o nativní aplikaci vytvořenou přímo pro BlackBerry 10.

WhatsApp

V našem nedávném článku, který se věnoval IM klientům pro platformu BlackBerry 10, jsme samozřejmě zmiňovali také populární WhatsApp. Dostupnost této aplikace pro BlackBerry 10 byla potvrzená již při představení modelů Z10 a Q10, nicméně otazník visel nad datem vydání této aplikace.

 

Tento otazník však před pár dny smazal Neeraj Arora, business guy at WhatsApp, který na sociální síti Twitter potvrdil dostupnost aplikace v březnu letošního roku. Na doplňující otázku týkající se toho, zda bude WhatsApp nativní aplikace nebo se bude jednat pouze o portování Android verze pak přišla potěšující odpověď – WhatsApp bude nativní, tedy nebude to pouze Android-port. Snad si ostatní vývojáři vezmou příklad. Také se již nemůžete dočkat?

Zdroj: BBEmpire

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

  1. Mě by docela zajímalo, jestli to pojede i na starších verzích…Chci přejít z Androida na BB,ale bez whatsappu se neobejdu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..