BlackBerry 10 Aplikace, BlackBerry Aplikace, PlayBook Aplikace

Nativní aplikace Evernote je ke stažení pro BlackBerry 10

Evernote-690x460

Službu pro bezdrátové sdílení poznámek mezi nejrůznějšími zařízeníními nezávisle na používané platformě jménem Evernote používá velká spousta uživatelů. Operační systém BlackBerry 10 si s Evernote rozumí naprosto bezchybně díky integraci do organizéru BlackBerry Remember, přesto však některým uživatelům mohla chybět například možnost práce se seznamy poznámek. Nativní aplikace totiž dostupná nebyla.

To u však několik týdnů není pravda. Nativní aplikace Evernote si totiž našla svou cestu na displeje zařízení s OS BlackBerry 10 a jejím uživatelům tak již nic nebrání v plnohodnotné práci s poznámkami, seznamy poznámek (tzv. notebooky) nebo třeba tagy používanými v rámci aplikace.

Aplikace Evernote je dostupná zdarma nejen pro všechna starší zařízení BlackBerry a tablet BlackBerry PlayBook, ale již také pro zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Uživatelé s ní získají možnost pracovat s klasickými poznámkami, formátovat text uvnitř poznámek (nadpisy, odrážky, tučné písmo atd.), řadit poznámky do jednotlivých seznamů a pracovat s tagy. Jediné, co myslím aplikaci chybí, je funkce příloh u jednotlivých poznámek. Na to budete muset stále používat BlackBerry Remember.

Aplikace Evernote můžete zdarma stahovat v obchodě BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

  1. Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda existuje možnost používat dva účty Evernote v applikaci Remember ? Hledám a nedaří se mi. Dík .

    1. Nejsem si zcela jistý, protože dva účty Evernote nemám, ale teoreticky je možné se v nativní aplikaci přihlásit pod jedním účtem a pod druhým účtem se přihlásit v BlackBerry Remember (Nastavení – Účty)

      1. Dík za odpověď, to jde, to tak mám, spíš jsem se pokoušel dosáhnout toho, aby jsem měl v Remember dva účty, je to pohodlnější, ale to asi nepůjde. Milan

  2. Ahoj, mám dotaz používám Evernote na PC v práci doma na mobilu.. Někdy mi jde český pravopis, a někdy ne! Prosím Poraďte.

  3. Zdravim. Chtel jsem se zeptat, zda je moznost nastaveni upominky pro poznamky ulozene v Z10? Mam to propojene s iPadem, kde tato moznost pripominky je…
    Dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.