BlackBerry 10 Aplikace, BlackBerry Aplikace, PlayBook Aplikace

Nativní aplikace Evernote je ke stažení pro BlackBerry 10

Službu pro bezdrátové sdílení poznámek mezi nejrůznějšími zařízeníními nezávisle na používané platformě jménem Evernote používá velká spousta uživatelů. Operační systém BlackBerry 10 si s Evernote rozumí naprosto bezchybně díky integraci do organizéru BlackBerry Remember, přesto však některým uživatelům mohla chybět například možnost práce se seznamy poznámek. Nativní aplikace totiž dostupná nebyla.

To u však několik týdnů není pravda. Nativní aplikace Evernote si totiž našla svou cestu na displeje zařízení s OS BlackBerry 10 a jejím uživatelům tak již nic nebrání v plnohodnotné práci s poznámkami, seznamy poznámek (tzv. notebooky) nebo třeba tagy používanými v rámci aplikace.

Aplikace Evernote je dostupná zdarma nejen pro všechna starší zařízení BlackBerry a tablet BlackBerry PlayBook, ale již také pro zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Uživatelé s ní získají možnost pracovat s klasickými poznámkami, formátovat text uvnitř poznámek (nadpisy, odrážky, tučné písmo atd.), řadit poznámky do jednotlivých seznamů a pracovat s tagy. Jediné, co myslím aplikaci chybí, je funkce příloh u jednotlivých poznámek. Na to budete muset stále používat BlackBerry Remember.

Aplikace Evernote můžete zdarma stahovat v obchodě BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

  1. Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda existuje možnost používat dva účty Evernote v applikaci Remember ? Hledám a nedaří se mi. Dík .

    1. Nejsem si zcela jistý, protože dva účty Evernote nemám, ale teoreticky je možné se v nativní aplikaci přihlásit pod jedním účtem a pod druhým účtem se přihlásit v BlackBerry Remember (Nastavení – Účty)

      1. Dík za odpověď, to jde, to tak mám, spíš jsem se pokoušel dosáhnout toho, aby jsem měl v Remember dva účty, je to pohodlnější, ale to asi nepůjde. Milan

  2. Ahoj, mám dotaz používám Evernote na PC v práci doma na mobilu.. Někdy mi jde český pravopis, a někdy ne! Prosím Poraďte.

  3. Zdravim. Chtel jsem se zeptat, zda je moznost nastaveni upominky pro poznamky ulozene v Z10? Mam to propojene s iPadem, kde tato moznost pripominky je…
    Dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..