BlackBerry 10

Možnost skrývání spodní lišty u Android aplikací se vrátí s OS BlackBerry 10.2.0.16xx

Již nějaký ten pátek unikají na veřejnost nové a nové verze operačního systému BlackBerry 10.2. Mnoho z vás jej již jistě používá a kromě mnoha skvělých novinek, se kterými jsme vás seznámili v našem článku, se u současných verzí 10.2 objevil také jeden…nepěkná věc. U Android aplikací se totiž napevno zobrazuje spodní lišta s tlačítkem zpět a nelze nijak skrýt.

Android_BAR

U modelu BlackBerry Z10 to sice tolik nevadí, neboť displej je dostatečně velký, u modelů Q10 a Q5 však možnost skrytí této lišty citelně chybí. Přitom u oficiálních verzí BlackBerry 10.1 tuto lištu skrýt lze. Poslední uniklý screenshot z operačního systému BlackBerry 10.2.0.1719 však potvrzuje, že není třeba se bát, že by tato možnost chyběla u oficiální verze BlackBerry 10.2. Možnost skrytí spodní lišty se opět vrátí. Hoooray!

Oficiální uvolnění OS BlackBerry 10.2 nás čeká již v listopadu. Nezapomeňte si tedy přečíst článek a shlédnout podrobný videopohled na všechny novinky, které nová verze OS BlackBerry 10.2 přináší – Video: 30min podrobný pohled na nový OS BlackBerry 10.2 a novinky, které přináší.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..