GameReview-Reaper-690x460
19. 9. 2013 | by Vojta Dalekorej
GameReview: Reaper, příběh černého rytíře pro BlackBerry Z10 a PlayBook
Zhodnocení
Grafika
Hratelnost
Zábava
Ovládání
Cena/Výkon
Summary: Hra Reaper od českého studia Hexage si vás získá svým zajímavým, i když místy nepřehledným, ovládáním. Určitě vás však dokáže zabavit na několik hodin.

4

Vynikající


Nová ambiciózní RPG hra Reaper od českého vývojářského studia Hexage je dostupná pro Android a BlackBerry 10. Pokoříte hordy nepřátel, abyste se stali skutečným Černým Šermířem? Během své cesty potkáte spoustu zajímavých postav, mocných předmětů a splníte nejrůznější úkoly. Hlavní jsou zde ale souboje.

Tak nějak by se dala shrnout velice zajímavá, kterou před pár dny recenzoval kolega Petr Vojtěch ze serveru mobilenet.cz. Hra je zdarma ke stažení pro BlackBerry Z10 a také tablet BlackBerry PlayBook. Podívejte se na videorecenzi této povedené arkádovky s prvky RPG.

Hra je v základu zdarma, což je skvělá zpráva pro ty, kteří si vše raději nejdřív vyzkouší. Dokonce ani neobsahuje klasické mikrotransakce, jak je známe z jiných her. Vše funguje bez poplatků. Tedy až do úrovně deset. Pak vám dá hra na výběr – jestli chce hrát dál, tak si musíte odemknout jednu z možných verzí. Nejzákladnější verze plné hry vás vyjde na nějakých 60 Kč. Když si připlatíte, tak můžete získat další obsah a víc vedlejších úkolů. Je to na vás, do desáté úrovně času dost. Kompletní psanou recenzi najdete na serveru mobilenet.cz

Hru Reaper můžete zdarma stahovat v BlackBerry World

Vojta Dalekorej

Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment
Diskuze ke clanku

— required *

— required *


šest × čtyři =

Theme by Theme Flames, powered by Wordpress.