BlackBerry 10 Aplikace

GameReview: Real Racing 3 je nejlepší závodní hra, kterou si můžete zahrát na mobilu

Posaďte se za volant nejslavnějších závodních vozů značek Porsche, Lamborghini, Dodge nebo Bugatti a projeďte se po věhlasných závodních okruzích po celém světě. Zažijte adrenalin, vzrušení a realistický požitek z jízdy s novou hrou Real Racing 3 pro zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. A co víc, je ke stažení zcela zdarma.

Hra Real Racing 3 je v současnosti jednoznačně jednou z nejlepších závodních her, které můžete na displejích mobilních zařízení potkat. Vývojářské studio Electronic Arts se s touto závodní peckou opravdu vyznamenalo a to především co se grafického zpracování týče. Hra vypadá jednoduše skvěle a vy si tak můžete vychutnat propracované modely automobilů a závodních tratí nejen na HD displeji svého BB10 zařízení, ale také například na vašem televizoru skrze HDMI rozhraní.

K dispozici máte více než 45 závodních automobilů podle reálných předloh značek jako jsou Porsche, Lamborghini, Dodge, Nissan, Bugatti nebo Audi. V těchto super-sporťácích se pak můžete prohánět po mnoha oficiálně licencovaných tratích, mezi kterými nechybí taková slavná jména jako americká Laguna Seca, britský Silverstone nebo něměcký Hockenheimring.

Real-Racing-3-screen-1 Real-Racing-3-screen-2 Real-Racing-3-screen-3

Hra využívá skvělého enginu MintTM 3 Engine, díky kterému vám nabídne úchvatnou grafiku, pokročilou fyziku automobilů, reálný model poškození, dynamické odrazy a další zajímavosti. Mnoho náruživých hráčů pak jistě zaujme propracovaný multiplayer, kdy můžete hrát online proti reálným jezdcům z celého světa přímo na displeji vašeho zařízení.

Jednotlivé vozy můžete také vylepšovat o novější a výkonnější motory, podvozky, turba a další vylepšení. Za každý odjetý závod získáváte body, které následně utratíte právě za zmiňované vylepšení. Pokud si našetříte dostatek kreditů, můžete si následně kupovat nová a nová auta, kterých je ve hře opravdu spousta a odemčení všech se vám rozhodně během jednoho dne nepovede.

Real-Racing-3-screen-4 Real-Racing-3-screen-5 Real-Racing-3-screen-6

Ovládání hry probíhá přes gravitační senzor, takže zatáčení provádíte nakláněním telefonu do stran. Potěší možnost nastavení citlivosti různých parametrů, takže si ovládání můžete přizpůsobit tak, aby se vám hrálo skutečně pohodlně. Nutno uznat, že automobil reaguje velice přesně a i na drobné naklonění okamžitě reaguje. Ovládání si tedy zaslouží plný počet bodů.

Hra Real Racing 3 je ke stažení zcela zdarma, ale během hraní zjistíte, že propaguje tzv. freemium model. To znamená, že hru můžete hrát zcela zdarma, ale přímo ve hře si můžete dokupovat různá vylepšení, zrychlení oprav a podobně. Nicméně nic z toho není zcela nutné, takže do hry ve výsledku nemusíte dát prakticky ani korunu a přesto si užijete spoustu zábavy.

Hru Real Racing 3 můžete stahovat zdarma v BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..