BlackBerry 10 Aplikace, PlayBook Aplikace

GameReview: Pixelated Shapes, oblíbená hra v novém kabátku

Oblíbenou hru Pixelated mnoho z Vás určitě zná ze starších operačních systémů BlackBerry. Hlavní výhodou hry je její jednoduchost. Cíl hry je dostat celé pole různobarevných kostiček do jedné barvy do určitého počtu tahů. K přepínání barev slouží barevné kostky pod hracím polem.  Hra je v základu zdarma, ale po zakoupení Plus verze můžete měnit nastavení hry a porovnat nejlepší výsledky s ostatními hráči. Po příchodu BB10 se hra objevila i na nový systém. Pokud Vás už kostičky omrzely, můžete vyzkoušet novou verzi – Pixelated Shapes.

Úkol je stejný jako v předchozí hře. Místo čtverečků ale tady máme trojúhelníky a šestiúhelníky (Hexagon). Ve free verzi je pole poskládané z trojúhelníku a na obarvení celého pole máte 29 tahů. Nemůžete si ale zmenšit pole, přepnout ho do hexagonu nebo vidět svůj nejlepší výsledek. Upgrade na Plus verzi provedete přímo ve hře a odemknou se Vám různá nastavení hry.

Pixelated-Shapes-screen (1) Pixelated-Shapes-screen (4) Pixelated-Shapes-screen (3) Pixelated-Shapes-screen (2)

Nastavit můžete jazyk, obtížnost, typ mapy, formu konce hry a barevné schéma.  Nejzajímavější je nastavení typu hry a barevné schéma. Na výběr je pole s trojúhelníky a šestiúhelníky, v normální nebo micro verzi. Z 8 barevných schémat si každý určitě vybere to nejoblíbenější.

Pixelated Shapes Vám zkrátí nejednu dlouhou chvíli. Hra je dostupná pro zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 stejně jako pro tablet BlackBerry PlayBook.

Hru Pixelated Shapes můžete stahovat zdarma v BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Dlouholetý fanoušek značky BlackBerry. Miluje sport, hudbu, filmy, přátelé, nové technologie, video hry…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..