Přístroje & Příslušenství

Fotogalerie: pohráli jsme si s bílou variantou BlackBerry Z30

BlackBerry Z30 je na trhu již několik týdnů a jedná se o vskutku skvělé zařízení, které sklízí úspěchy v recenzích i u samotných uživatelů. V současnosti je k dispozici pouze černá varianta přístroje, na trh se však chystá také v elegantní bílé variantě, kterou jsme si mohli před několika dny osobně prohlédnout. A máme pro vás několik fotografií.

BlackBerry-Z30-White-10 BlackBerry-Z30-White-9 BlackBerry-Z30-White-5

BlackBerry Z30 v bílé barevné variantě nás opravdu zaujalo. Vypadá zkrátka skvěle. Ještě více nás ovšem těší fakt, že zadní kryt není vyroben z tvrdého plastu jako tomu bylo u bílých modelů BlackBerry Z10 a Q10, ale nese si podobnou měkčenou úpravu jako tmavší verze. V ruce tak telefon opravdu skvěle drží a působí velice příjemně.

BlackBerry-Z30-White-4 BlackBerry-Z30-White-3 BlackBerry-Z30-White-2

BlackBerry-Z30-White-1 BlackBerry-Z30-White-7 BlackBerry-Z30-White-8

Na závěr však jedna nepříjemná zpráva. Toho času nemáme vůbec žádné informaci o dostupnosti bílé varianty BlackBerry Z30 v našem regionu. Společně se  ShopBlackBerry se usilovně snažíme získat jakékoli detaily k dostupnosti, zatím však bezúspěšně. Jakmile však bude bílá varianta BlackBerry Z30 dostupná, budeme vás určitě včas informovat.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...