BlackBerry Aplikace

Facebook 4.0.0.3 přináší několik novinek, stahujte v BlackBerry Beta Zone

Aplikace Facebook pro BlackBerry je pro mnoho uživatelů naprosto nepostradatelná. Mohou díky ní zůstat v kontaktu se všemi svými přáteli na této sociální síti, prohlížet si fotografie, aktualizovat obsah a mnoho dalšího. RIM pro nás nyní připravil novou verzi Facebook 4.0.0.3, která přináší hned několik novinek. Jaké to jsou?

Používáte aplikaci Facebook pro BlackBerry? Jedná se o velice povedenou aplikaci, která vám dává k dispozici téměř všechny možnosti standardního “stolního” Facebooku přímo ve vašem BlackBerry – od aktualizace stavů a nahrávání fotografií, přes označování lidí a míst až po práci se skupinami, událostmi nebo Facebook Chat. Ano, aplikace toho umí již nyní opravdu spoustu, přesto si však v RIM myslí, že je zde stále prostor pro zlepšení. Myslíme si to také my, a proto velmi vítáme zajímavé novinky, které RIM v nové verzi aplikace představil.

FB4.0.0.3_screen_1 FB4.0.0.3_screen_2 FB4.0.0.3_screen_3

V první řadě se jedná o kompletní změnu prohlížení fotografií a práce s nimi. Zatímco na starších verzí aplikace Facebook pro BlackBerry bylo občas prohlížení velmi zdlouhavé a fotografie se nahrávaly pomalu, nová verze je nyní mnohem svižnější. Změnil se také styl zobrazování fotografií, mezi posouváním fotografií můžete vidět plynulé animace, přibyla přímá tlačítka pro přidání nebo čtení komentářů a “lajků”. Na fotografiích se také zobrazují označené osoby a jednoduchým kliknutím vás aplikace přesměruje rovnou na profil daného člověka. Menší novinkou pak jsou ještě funkce obnovení streamu po stažení obrazovky neboli Pull-to-refresh a také mírně pozměněný vzhled samotného menu aplikace.

→ Návod na registraci do BlakcBerry Beta Zone pomocí tabletu BlackBerry PlayBook (PDF)

Aplikaci Facebook pro BlackBerry 4.0.0.3 můžete nyní stáhnout v BlackBerry Beta Zone. Pokud nemáte v Beta Zone zatím účet, můžete si jej buďto vytvořit (návod výše) nebo si počkat na oficiální uvolnění nové verze aplikace Facebook. Jistě to nebude trvat dlouho.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

  1. Tak zase nic pro mě :( Na FB potřebuju jedinou věc, přidávat příspěvky na firemní stránky, a to na BB nejde ani přes web, ani přes aplikaci…

      1. No to by mě hodně zajímalo. Já na mobilní verzi FB nevidím vůbec možnost vybrat si na jakou stránku chci publikovat a vidím jenom možnost zveřejnit status (atd..) pod svým profilem :( A aplikace tohle neřeší vůbec.

        1. No to hledím, už se fakt zlepšili, na stránku jde zveřejnit aspoň text, když už ne odkaz nebo fotka.

  2.  ( 2012.03.6 23:58 ) : 用Photoshop去除红眼PS去除红眼修正眼球颜色 | 一生有你-张豪博客,关注互联网,一生有你相伴的IT博客 I was suggested this web site by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my problem. You’re incredible! Thanks! your article about 用Photoshop去除红眼PS去除红眼修正眼球颜色 | 一生有你-张豪博客,关注互联网,一生有你相伴的IT博客 Best Regards Schaad Andy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..