Přístroje & Příslušenství

Bude toto zadní kryt nového Porsche Design s BlackBerry 10?

Před nějakým časem se BlackBerry pokusilo zaexperimentovat a společně s firmou Porsche Design připravilo luxusní smartphone Porsche Design P’9981. Toto zařízení mělo fakticky hardware z BlackBerry Bold 9900, lišilo se však designem a použitými materiály.

Porsche Design P’9981 tak bylo vyfrézováno z jednoho kusu kovu, nabízelo safírové sklíško krycí displej nebo zadní kryt potažený pravou kůží. Tento exkluzivní kousek hardwaru se prodává ještě dnes a cena v ČR se pohybuje kolem 35 tisíc Kč. Od BlackBerry bylo uvedení tohoto přístroje velice odvážným krokem, ale i přes spoustu softwarových problémů, které se u tohoto modelu objevily, se nakonec ukázalo, že to byl krok správným směrem.

porsche-bb10-1

Prodeje Porsche Design P’9981 totiž byly velice dobré a dokonce v tak malé zemi jako je Česká republika se prodeje pohybovaly ve stovkách kusů. U zařízení této kategorie se to dá považovat skutečně za úctyhodné prodejní výsledky.

porsche-bb10-2

Pravděpodobně i proto se BlackBerry rozhodlo navázat na model Porsche Design P’9981 a podle posledních informací se zdá, že připravuje nový exkluzivní model s operačním systémem BlakcBerry 10. Zatím nejsou známy žádné detaily o tom, jak by daný model mohl vypadat nebo z kterého současného BlackBerry 10 zařízení bude vycházet. Vietnamskému serveru Tinhte se však opět podařilo získat zajímavé snímky zadního krytu, který přesně odpovídá stylu Porsche Design.

porsche-bb10-3

Jasně řezané tvary a potažení pravou kůží dává najevo, že se pravděpodobně skutečně díváme na zadní kryt nového exkluzivního smartphonu, který kanadský výrobce připravuje společně s německou návrhářskou společností Porsche Design. Podle velikosti krytu by se mohlo zdát, že zařízení by mohlo být postaveno na základech BlackBerry A10 s 5″ úhlopříčkou, ale to jsou zatím pouze dohady.

Myslíte si, že nový luxusní model Porsche Design s operačním systémem BlackBerry 10 bude pro BlackBerry stejný úspěch jako u staršího P’9981?

Zdroj: Tinhte

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. When leaked photos of the P’9981 first surfaced in September, most CrackBerry fans, myself included, didn’t know what to think. With a look that is divergent from any other BlackBerry Smartphone to date, we couldn’t help but question if it was an actual Research In Motion design, a prototype, or somebody’s elaborate customization.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..