BlackBerry 10

BlackBerry obdrželo objednávku na Milion kusů smartphonů BlackBerry 10

BB-Z10-boxes-600x200

Společnost BlackBerry se těší se svým novým modelem BlackBerry Z10 velkému zájmu. Podle posledních informací jsou prodeje BlackBerry Z10 po světě více než dobré a předčily velmi ambiciozní očekávání společnosti. Současnou situaci ještě vylepšila nejnovější zpráva o objednávce jednoho milionu smartphonů s OS BlackBerry 10, která přišla od jednoho z partnerů BlackBerry.

BB-Z10-boxes-600x200

“Objednávka jednoho milionu zařízení je obrovský důkaz o důvěře v BlackBerry 10.” řekl výkonný viceprezident pro globální prodej BlackBerry, Rick Costanzo.

Objednávka tohoto objemu je vůbec největší v historii kanadské společnosti a dokazuje to skutečně velkou důvěru v platformu BlackBerry 10 a především také obrovskou podporu, kterou má BlackBerry od svých partnerů.

Mohl být návrat BlackBerry ještě lepší než je v současnosti? Na dnešní přeplněný trh mobilních zařízení přinést něco skutečně revolučního je více než obtížné, téměř hraničící s nemožným. BlackBerry se však podařilo kolem své nové platformy BlackBerry 10 vyvolat velice důležitý ruch, bzukot, napětí, můžeme tomu říkat různě. Lidé se o BlackBerry opět zajímají a to nejen současní uživatelé BlackBerry, ale také uživatelé ostatních platforem.

Konkrétní informace o tom jak se vlastně BlackBerry Z10 na trhu daří se dozvíme již 28. března. Jsme velice rádi, že můžeme sledovat jak BlackBerry hledí do budoucnosti, která je o několik odstínů světlejší než tomu bylo ještě před několika měsíci. BlackBerry 10 zkrátka zaujalo. A co vy? Zaujalo BlackBerry 10 i vás?

Zdroj: Tisková zpráva BlackBerry

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.