BlackBerry 10

BlackBerry obdrželo objednávku na Milion kusů smartphonů BlackBerry 10

Společnost BlackBerry se těší se svým novým modelem BlackBerry Z10 velkému zájmu. Podle posledních informací jsou prodeje BlackBerry Z10 po světě více než dobré a předčily velmi ambiciozní očekávání společnosti. Současnou situaci ještě vylepšila nejnovější zpráva o objednávce jednoho milionu smartphonů s OS BlackBerry 10, která přišla od jednoho z partnerů BlackBerry.

BB-Z10-boxes-600x200

“Objednávka jednoho milionu zařízení je obrovský důkaz o důvěře v BlackBerry 10.” řekl výkonný viceprezident pro globální prodej BlackBerry, Rick Costanzo.

Objednávka tohoto objemu je vůbec největší v historii kanadské společnosti a dokazuje to skutečně velkou důvěru v platformu BlackBerry 10 a především také obrovskou podporu, kterou má BlackBerry od svých partnerů.

Mohl být návrat BlackBerry ještě lepší než je v současnosti? Na dnešní přeplněný trh mobilních zařízení přinést něco skutečně revolučního je více než obtížné, téměř hraničící s nemožným. BlackBerry se však podařilo kolem své nové platformy BlackBerry 10 vyvolat velice důležitý ruch, bzukot, napětí, můžeme tomu říkat různě. Lidé se o BlackBerry opět zajímají a to nejen současní uživatelé BlackBerry, ale také uživatelé ostatních platforem.

Konkrétní informace o tom jak se vlastně BlackBerry Z10 na trhu daří se dozvíme již 28. března. Jsme velice rádi, že můžeme sledovat jak BlackBerry hledí do budoucnosti, která je o několik odstínů světlejší než tomu bylo ještě před několika měsíci. BlackBerry 10 zkrátka zaujalo. A co vy? Zaujalo BlackBerry 10 i vás?

Zdroj: Tisková zpráva BlackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..