BlackBerry 10, Přístroje & Příslušenství

BlackBerry N10: render očekávaného BlackBerry 10 s QWERTY klávesnicí!

Pokud vám nestačilo BlackBerry Z10 v bílé barvě, připravte se na další potěchu pro vaše oči. Martin Hajek, který již připravil mnoho zajímavých renderů zařízení s OS BlackBerry 10, připravil zcela nové snímky imaginárního BlackBerry N10, které je vybaveno dotykovým displejem v kombinaci s QWERTY klávesnicí. Vychází z uniklých fotografií modelu BlackBerry X10 a výsledek skutečně stojí za to.

Hned na začátku si musíme říct, že níže zobrazené obrázky jsou vytvořené v grafickém programu a tudíž se zatím nejedná o reálné zařízení. Autor se nicméně snažil co nejvíce vycházet z dosud uniklých fotografiích BlackBerry X10 a jak to dopadlo posuďte sami.

BlackBerry N10, jak autor Martin Hajek tento svůj “koncept” nazval, je opravdu působivé zařízení a za sebe mohu říci, že trochu zahání můj strach s operačního systému BlackBerry 10 na menším displeji. Snad jediný prvek, který se mi trochu nelíbí, je možná zbytečně moc místa nad displejem. To však může být pouze dojem z fotografií.

BlackBerry-N10-render-2 BlackBerry-N10-render-3 BlackBerry-N10-render-4

 Při pohledu na zadní stranu přístroje musím smeknout před autorovým smyslem pro detaily. Zadní strana zařízení je v lesklém provedení a nechybí na ní dokonce ani šmouhy a škrábance. Přesně takové, které by se pravděpodobně objevily také ve skutečnosti. To je také pravděpodobně jediný prvek, který se mi nezdá moc reálný, jelikož z dřívějších uniklých fotografií vznikal dojem, že zadní strana přístroje bude kryta spíše povrchem soft-touch, tedy měkčeným plastem podobně jako u PlayBooku.

BlackBerry-N10-render-6 BlackBerry-N10-render-7 BlackBerry-N10-render-8

Jak to ale bude doopravdy si ještě budeme muset počkat, naštěstí už ne dlouho. Již ve středu 30. ledna totiž RIM představí světu své nové smartphony s operačním systémem BlackBerry 10. Myslíte si, že RIM představí i zařízení vypadající jako render výše? A jak se vám tato představa zamlouvá?

Pokud si chcete tyto a další rendery Martina Hajka (ano, pravděpodobně má české/slovenské předky, ale narodil se v zámoří), navštivte jeho stránku www.martinhajek.com nebo přímo jeho účet na síti Flickr.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..