BlackBerry 10, BlackBerry Playbook

BlackBerry Link 1.2.0.28 pro Windows oficiálně ke stažení

Jsou to teprve dva dny, kdy jsme vás na BBCzech informovali o uniklé verzi programu BlackBerry Link 1.2 pro Windows a nyní již je ke stažení plná verze přímo ze stránek BlackBerry. BlackBerry Link je software, pomocí kterého můžete kompletně spravovat vaše BlackBerry 10 zařízení přes počítač. Můžete využít synchronizaci s Outlookem (kontakty, kalendář), Windows 7 (kontakty) nebo Adresářem (kontakty) v Mac OS X.

Samozřejmě nabízí možnost zálohování a obnovy data zařízení, synchronizaci multimédií a v neposlední řadě skvělou funkci bezdrátového přístupu k datům ať už směrem BlackBerry>počítač nebo počítač>BlackBerry.

Jak jsme již zmínili ve článku o uniklé verzi BlackBerry Link 1.2, tak tato verze přináší velké změny hlavně v uživatelském prostředí. Bylo výrazně předěláno a je třeba říct, že rozhodně k lepšímu. BlackBerry Link. 1.2 je nyní mnohem přehlednější a práce s ním je pro začínající uživatele mnohem snazší. Kromě uživatelského postředí by nová verze BlackBerry Link 1.2 měla také opravovat některé bugy, zrychlit zálohování a obnovu dat telefonu a další drobnosti. O žádných nových funkcích se však nemluví.

BlackBerry Link. 1.2 můžete stahovat z oficiálních stránek BlackBerry zatím pouze pro Windows. Uživatelé platformy Mac budou muset počkat trochu déle.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Mohu se zeptat jak se dá aktualizovat BB link? To se musí odinstalovat a nainstalovat novější verze? Protože jsem nikde položku aktualizace nenalezl :/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..