BlackBerry 10

BlackBerry aktualizovalo BlackBerry Link pro Windows a Mac

BlackBerry Link je software, pomocí kterého můžete spravovat vaše BlackBerry 10 zařízení s počítačem. Nová aktualizace softwaru BlackBerry Link je nyní ke stažení pro uživatele počítačů s operačním systémem Windows a Mac OS X. Přináší především opravy některých možných bugů a mimo to také upravené uživatelské prostředí.

BlackBerry-Link-Mac-screen

Zatímco uživatelé Windows již mohou několik týdnů používat verzi BlackBerry Link s aktualizovaným uživatelským prostředím, Mac-users museli používat ještě starší rozhraní. Je třeba uznat, že změna je rozhodně k lepšímu a se softwarem se pracuje mnohem příjemněji. Možnosti jsou více na očích a ovládání softwaru je jednodušší.

Novou verzi BlackBerry Link pro Windows a Mac OS X můžete zdarma stahovat přímo na stránkách BlackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Zdravím, umí nová verze BBY Link synchronizovat u BB10 kromě kalendáře a kontaktů i poznámky a úkoly z Outlooku? Popř. bude umět v dohledné době? Díky

    1. Umí synchronizovat kabelem pouze kontakty a kalendář. Nicméně mnohem pohodlnější je využití online synchronizace přes Exchange. Například na na http://www.outlook.com si můžete zdarma založi emailový účet s kompletním ActiveSync Exchange, takže budete moci bezdrátově synchronizovat kontakty, kalendáře, poznámky i úkoly mezi telefonem a počítačem.

  2. Zdravím, chci se zeptat jestli jde spárovat blackberry os 10 s chromebookem? Popřípadě jaké jsou možnosti spolupráce mezi zařízením BB a chromeOS.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..