BlackBerry 10

BlackBerry 10 nabídne integraci cloudových úložišť Box a DropBox přímo ve správci souborů

BlackBerry 10 nabídne integraci mnoha služeb, od sdílení přes sociální sítě až po cloudové služby. Nové screenshoty dokonce ukazují, že přímo v rámci nativního správce souborů najdeme integraci cloudových služeb Box a DropBox, jedny z nejpopulárnějších služeb svého druhu. Paměťový prostor BlackBerry 10 tak bude prakticky neomezený…

 

Jednou z velice užitečných aplikací, kterou BlackBerry disponuje, je nativní správce souborů s mnoha funkcemi. Možná si říkáte, že správce souborů je přeci naprostá samozřejmost, nicméně současní lídři na poli mobilních operačních systémů nám ukazují, že tomu tak úplně není. Mnoho zařízení s Androidem a také iPhone totiž správce souborů vůbec nenabízí, případně nabídne jen základního průzkumníka bez dalších funkcí. Tuto situaci tak musíte řešit stažením/zakoupením dané aplikace, která by však již měla být dávno v systému integrovaná.

BlackBerry 10 naštěstí s touto funkcí počítá a z osobních zkušeností můžeme říct, že nativní správce souborů je velice přehledný a kvalitní. Nejnovější screenshoty, které se objevily na serveru bb10believe, však ukazují, že můžeme počítat také s integrací cloudových služeb Box a DropBox přímo v nativním správci souborů. Přesouvání, kopírování a otvírání souborů z jednotlivýchúložišť (ať už interní paměť nebo cloud) tak bude velice snadné a rychlé.

Pro uživatele BlackBerry PlayBook je pravděpodobně nejvýhodnější služba Box. Když se totiž zaregistrujete z aplikace pro BlackBerry PlayBook, získáte zdarma 50 GB online prostoru pro svá data a to už je pořádná porce. Myslíte si, že je správce souborů důležitá součást OS, nebo se bez něj obejdete?

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Nativní správce souborů je jeden z mnoha těch podstatnějších důvodů,proč užívám BB platformu,WM kdysi to měly taky tak,WP dneska to tuším nemají,a jestli k tomu mají na Marketplace nějakou appku,tak je dobře,ale na počátku WP nic takového nebylo a bylo to těžce k vzteku….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..