Novinky

BBM pro Android nabízí praktický widget na domovskou obrazovku

Uživatelé operačního systému Android již mohou nejen bezplatně využívat služeb legendárního komunikátoru BlackBerry Messenger (BBM), ale BlackBerry jim navíc přichystalo jedno zajímavé překvapení.

U operačního systému Android si mohou uživatelé na domovskou obrazovku přidávat tzv. widgety což jsou většinou nějaké interaktivní prvky ukazující příchozí zprávy, počasí, náhled kalendáře a mnoho dalšího. BlackBerry zakomponovalo do BBM pro Android také widget. Uživatelé si mohou na domovskou obrazovku umístit widget BBM, který jim ukazuje aktuální konverzace na BBM. Jediným kliknutím se tak dostanou přímo do konkrétní konverzace v rámci BBM. Jednoduché a efektivní.

GooglePlay_download AppStore

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Jednoduché a efektivní. Jen u Blackberry to tak nejde. Vyvíjeli systém až zapomněli na to, že to co je podstatné. Proto to takhle dopadlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..