BlackBerry 10 Aplikace

BBM Kanály: nová funkce BBM vám přinese všechny novinky až do BlackBerry

Zpráva, že se BlackBerry Messenger o prázdninách dostane na displeje zařízení s operačním systémem iOS a Android, nebyl jediná novinka týkající se populární služby BBM. BlackBerry tožiž do BBM přidali zcela novou funkci BBM Kanály, která se dá popsat jako taková speciální sociální síť ala Twitter. Připojte se ke kanálu BlackBerryCzech a diskutujte pod nejnovějšími příspěvky přímo ve vašem BBM.

BBM-Channels-620x200

Popsat přesně co to jsou BBM Kanály, anglicky BBM Channels, je velice těžké. Asi nejvíce se tato funkce podobá sociální síti na podobném principu, který známe z Twitteru. Můžete vytvořit konkrétní kanál, který bude reprezentovat vaší značku, váš blog, firmu a podobně a v tomto kanálu zveřejňovat krátké příspěvky (400 znaků) včetně fotografií a v budoucnu i s možností vložení videa. Jedná se o velice rychlou cestu jak se dostat ke koncovému uživateli, neboť BBM Kanály jsou integrované přímo do aplikace BlackBerry Messengeru.

IMG_00000985 IMG_00000986 IMG_00000987 IMG_00000988

Na screenshotech výše si můžete prohlédnout jak BBM Kanály vypadají na BlackBerry 10, konkrétně na modelu Z10. Po otevření BBM Kanálů vám vyskočí několik nabídek kanálů, které by vás mohly zajímat. Kliknutím na kanál se zobrazí detaily o daném kanálu včetně kontaktních informací (adresa, email, telefon, www…). V rámci jednotlivých kanálů si pak můžete zobrazit jakousi “zeď” s příspěvky, kde můžete jednotlivé příspěvky “lajkovat” a také komentovat. Je třeba zmínit, že BBM Kanály jsou v současnosti v beta verzi, a proto zatím nefungují funkce jako je například hromadný chat v rámci kanálů.

Zajímá vás jak BBM Kanály můžete stáhnout do svého BlackBerry? V tuto chvíli se BBM Kanály dají stáhnout přímo v BlackBerry Beta Zone. Přihlaste se tedy do svého Beta Zone účtu (návod na vytvoření účtu) na stránce www.blackberry.com/beta a v dostupných programech byste měli vidět BBM Channels. Aplikace je prakticky aktualizací samotného BBM klienta a je dostupná pro všechna zařízení BlackBerry nové modely s OS BlackBerry 10, ale také pro starší modely s BlackBerry OS 5, 6, 7 nebo 7.1.

BBCzech-BBM-Channel-PIN

Také BlackBerryCzech již má svůj kanál aktivní! Nezapomeňte si do svých kanálů přidat BlackBerryCzech pod pinem: C000261B1 nebo sejmutím čárového kódu výše.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..