BlackBerry Aplikace

BBM 7.0.1 s funkcí BBM Voice je nyní dostupné i pro zařízení s operačním systémem verze 5

Jak BlackBerry slíbilo, tak se také stalo a nová verze BlackBerry Messengeru s funkcí BBM Voice je již dostupná pro zařízení s operačním systémem BlackBerry OS 5. Uživatelé starších modelů BlackBerry, jako je například Curve 8900 nebo Bold 9000, tak nyní mohou také využít funkce BBM Voice a bezstarostně telefonovat s přáteli přes BBM.

BBM7-BBM-Voice-600x200

Nová verze BBM 7 s funkcí BBM Voice byla zatím ke stažení pouze pro zařízení s operačním systémem verze 6 a 7/7.1. BlackBerry však už před nějakým časem slíbilo, že funkci BBM Voice přinese také pro starší verze operačního systému a svůj slib dodrželo.

Počínaje dneškem mohou všichni uživatelé zařízení s operačním systémem BlackBerry OS 5 nové BBM7 zdarma stáhnout v obchodě BlackBerry App World. Mějte na paměti, že update se uvolňuje postupně a je tedy možné, že jej budete moci stáhnout až po chvíli. Můžete také zkusit smazat mezipaměť v aplikaci BlackBerry App World klávesovou zkratkou Alt + RST.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..