BlackBerry Aplikace

Aplikace Viber přichází s updatem na verzi 2.3 a příslibem funkčního VoIP v dubnu letošního roku!

Aplikace Viber je velice populární multiplatformní komunikační nástroj, který si získal přízeň milionů uživatelů po celém světě hlavně díky tomu, že nabízí podporu VoIP hovorů. Viber je dostupný také pro BlackBerry, bohužel však již několik měsíců u aplikace svítí pouze hláška “Calls are coming soon”. S novým updatem se však objevila také nová informace týkající se právě VoIP, přijít by mělo již v dubnu.

Aplikaci Viber pro BlackBerry najdete v obchodě BlackBerry App World již několik měsíců. Bohužel stále funguje pouze jako prográmek pro chatování, navíc ze začátku byly s aplikací velké problémy co se týče baterie, bugů a dalších nepříjemností. Největší rozruch však působí funkce VoIP, která bohužel stále není v aplikaci Viber pro BlackBerry aktivní. Také proto se aplikace těší velice nízkému hodnocení recenzentů v obchodě BlackBerry App World.

S novým updatem na verzi 2.3 se však zdá, že se začalo blýskat na lepší časy. Kromě novinek jako je nové uživatelské prostředí nebo nové emotikony totiž Viber zveřejnil také krátké video, které demonstruje právě funkci VoIP v aplikaci Viber pro BlackBerry! A co víc, konečně známe termín, kdy si budeme moci přes Viber zavolat také z našich handheldů BlackBerry – duben 2013. Bohužel o platformě BlackBerry 10 zatím nepadlo ani slovo, nicméně i tak je to velice pozitivní zpráva, nemyslíte?

Zdroj. CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Už jste někdo tuhle verzi zkoušel? Předchozí verze byly špatné v tom, že vysávaly baterku. Je na tom tahle lépe?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..